Jak proměnit fádní stěny? Dekorativními samolepkami!

Díky samolepkám na zeď může být váš domov během chvíle originálnější a veselejší. Holé stěny se líbí málokomu a sem tam to chce oživení. Nová výmalba či tapety jsou finančně i organizačně náročnější, než koupě krásné samolepky a její nalepení na stěnu. Není proto divu, že je tento způsob dekorování v posledních letech takovým hitem.

samolepky

Nálepky, které nepoškodí výmalbu

Dekorativní samolepky na zeď se vyrábí z takových materiálů, které dlouho vydrží pěkné a stálobarevné, navíc na stěně nenechají stopu po jejich sloupnutí. Aplikace je většinou jednoduchá. Menší motivy zvládne jeden člověk, na větší formáty je lepší, máte-li pomocníka.

Blesková aplikace samolepek

Pokud dostanete chuť na levnou, ale zároveň efektní proměnu interiéru, nejjednodušší bude vyměnit dekorace a textil, spolu s ozdobením stěn samolepkami. Nálepky se hodí i na jiné hladké a rovné povrchy, například skříně, dveře, okna či zrcadla. Aplikaci zvládnete během chvilky a pak se už můžete kochat ze zajímavého výsledku.

Nemusíte se sdržet zpátky ani v nájemním bytě

Samolepky na zeď jsou výbornou alternativou, pokud nechcete ničit výmalbu nebo bydlíte v pronajatém bytě, a přesto chcete, aby místnosti vypadaly osobitěji. Hodí se i tehdy, když zkrátka nemáte na dekorování stěn momentálně moc času a prostředků. Komu by se chtělo často malovat nebo tapetovat? Je to náročné a komplikované. Místo toho stěnu vymalujte vaší oblíbenou barvou a pouze jednou za čas vyměňte samolepky.

Elegantní i dětské motivy

Nálepky na zdi rozhodně nejsou jen pro děti. Na výběr jsou motivy zvířat, rostlin, krajiny, měst, siluety, nápisy, abstraktní motivy… a to rozhodně není vše. K oblíbeným patří samolepky na zeď strom, ty se hodí třeba do rohu pokoje či k ozdobení stěny za sedací soupravou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz