Desky pod umyvadlo a jejich výhody

Umyvadlo patří k nejvytěžovanějšímu vybavení z celé koupelny, proto je důležité dbát na jeho výběr a umístění. A jelikož dnešní moderní doba nabízí velké vychytávky, představíme vám jednu z nich – desky pod umyvadlo jsou skvělou volbou při renovaci koupelny.

Nový trend v koupelnách

Možná si vybavíte, jaké umývací prostory používaly naše babičky – džbánek naplněný vodou s porcelánovou mísou položeny na stole nebo na kusu nábytku. Přesně na tomto principu funguje deska pod umyvadlo. Už jsou pryč doby, kdy koupelně dominovalo velké keramické umyvadlo stojící na keramické noze.

Velikost desky pod umyvadlo

Záleží na vás, jakou velikost desky si zvolíte – dbejte však na velikost koupelny. Úžasnou výhodou těchto desek je, že umyvadlo na ně můžete umístit kamkoliv jen chcete. Nemusíte jej natrvalo připevňovat ke zdi, sami se rozhodnete, zda jej posunete tak, aby na desce zbylo i místo pro dekorační předměty nebo květiny. Novinkou jsou i skříňky zabudované přímo pod deskou pod umyvadlo.

Umyvadlo

Výběr umyvadla je taktéž důležitý, závisí na velikosti desky a na barvě koupelny, tudíž nemusíte vybírat mezi klasickými bílými, můžete se nechat inspirovat, na trhu jsou umyvadla oválná, atypická, kulatá a mnoho dalších. Taktéž jejich materiály a barvy se výrazně změnily, design koupelny podtrhne například umyvadlo v dekoru dřeva.

Vodovodní baterie

Při výběru baterií nezůstávejte u těch klasických, experimentujte. Vychytávkou je i to, že baterii můžete umístit například vedle nebo za umyvadlo. Někdo by jej neřešil, ale víte, že i sifon se dá schovat takovým způsobem, aby nebyl vůbec vidět? Umyvadlo pak získá na eleganci a čistotě. V opačném případě z něj můžete udělat i dekorační doplněk tak, že jej necháte zcela vyniknout – sifon z chromu nebo nerezu vypadá velmi zajímavě.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz