Zabouchnuté dveře? Není čas hrát si na hrdiny, varuje zámečnická pohotovost

Otevírání dveří nechte na zámečnících 

Tohle se bohužel může stát úplně každému. Stačí chvilka nepozornosti a najednou zjistíte, že jste si zapomněli klíče doma, zatímco stojíte před zavřenými dveřmi a nemůžete se dostat do vlastního bytu. Do otevírání dveří se nepouštějte nikdy sami a místo amatérských pokusů zavolejte zámečnickou pohotovost. Když se budete do bytu pokoušet dostat svépomocí, tak vás to bude stát pouze víc nervů a peněz. 

Zámečnická pohotovost pomůže 

Podle zkušeností se vyplatí na otevření zabouchnutých dveří zavolat odborníka. Pokud se budete pokoušet dovnitř dostat sami, můžete fatálně poškodit zámek a místo jednoduché procedury vám bude muset zámečník vyměnit celý zámek. Zámečnictví Praha nabízí mnoho služeb a mezi ně patří i otevírání zabouchnutých dveří. Zavolejte si tedy v případě takové nepříjemné situace odborníka, který se o všechno postará. Vy se pak do bytu dostanete za pár minut. 

Co zvládne zámečnická pohotovost? 

Firma Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost je na trhu již přes 16 let a řadí mezi špičku na našem trhu. Kromě zabouchnutých dveří vám pomohou otevřít i zamčené dveře, od kterých jste ztratili klíče, nebo se dovnitř nemůžete dostat z jiných důvodů. Zkušení zámečníci mají to nejlepší vybavení a otevřou jakýkoliv typ zámků a dveří. 

Navíc u vašich dveří budou do jedné hodiny od zavolání, protože v Zámečnické pohotovosti chápou, že nemít možnost se dostat do vlastního domova, je nesmírně stresová situace. Pracují zde non-stop, 7 dní v týdnu a 24 hodin denně. Nemusíte se tedy bát, že na příjezd zámečníka budete čekat půl dne. Samozřejmostí je i otevírání auta v případě zabouchnutých dveří či ztrátě klíčů. 

Pozor na rozbitý autozámek

Zámečníci zároveň varují, abyste opravdu zámku v autě nenechávali na poslední chvíli. Při jakýchkoliv známkám zadrhávání klíčku volejte zámečnickou pohotovost. Autozámek je už totiž poškozený a brzy by se mohlo stát, že byste se nemohli dostat do vlastního auta či v něm dokonce zůstali uvězněni. Ani jeden scénář není moc příjemný, a proto je lepší se takovému konci vyhnout včasnou prevencí. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz