Co je Tipli a jak vám pomůže ušetřit

Nakupování na internetu začíná ovlivňovat rostoucí trend cashback portálů. Mezi ně patří i mladý cashback portál Tipli, který nabízí nejvyšší cashback odměny na českém trhu. Proto vám na příkladu Tipli vysvětlíme, jak můžete ušetřit každým nákupem na internetu.

Co je cashback a jak funguje

Cashback v překladu znamená „peníze zpět“. Jedná se tedy o to, že z nákupu v partnerském e-shopu dostanete část peněz zpátky na váš účet. Tipli nabízí možnost ušetřit již ve více jak 350 e-shopech a další stále přibývají. Abyste mohli tuto službu využít, tak se jednoduše zdarma zaregistrujete na Tipli, vyberete si svůj oblíbený e-shop, prokliknete se na něj z Tipli a můžete nakupovat ve vašem oblíbeném e-shopu jak jste zvyklí. Jakmile v obchodě nakoupíte, obchodník se spojí s Tipli a vy dostanete část peněz z nákupů zpět na váš účet. Takže nakupujete stejně pohodlně jak jste byli zvyklí a Tipli za vás zařídí zbytek.

Seznamte se s Tipli

Tipli je v současné době nejvíce rostoucím cashbackovým portálem v České republice. Registrovaným uživatelům vrací za jejich nákupy u partnerských obchodů až 33 % z celkové částky nákupu, což je z českých caschbackových portálů nejvíce. Zároveň vám nabízí garanci nevyšších odměn, takže máte jistotu, že vždy dostanete nejvyšší odměnu za váš nákup. Registrace je jednoduchá, rychlá a zcela zdarma, takže platíte pouze za zboží, které si objednáte. Nákupy provádíte stejným způsobem, jak jste zvyklí ze svých oblíbených e-shopů, pouze se na ně dostanete z Tipli.cz.

Kde ušetříte

Tipli spolupracuje s mnoha významnými domácími i zahraničními e-shopy, ale také s celou řadou specializovaných internetových obchodů, takže si můžete být jisti, že u Tipli najdete svůj oblíbený e-shop i vy. Mezi nejvýznamnější partnery patří čínské internetové tržiště AliExpress, kde můžete s Tipli ušetřit až 6 % z každého nákupu. Dále můžete ušetřit v Mall.cz, Dámejídlo.cz, ZOOT, Booking.com nebo třeba eBay.com. Přesvědčte se sami na stránkách věnovaným obchodům v Tipli.cz.

Praktický příklad

Jestliže si stále nejste cashbackem jistí připravili jsme si pro vás praktický příklad. Na Tipli.cz jste si našli obchod s módou s nabídkou 10 % zpět z nákupu. Prokliknete se do tohoto e-shopu a nakoupíte pohodlně jak jste zvyklí tričko za 429 Kč. Za 15 minut od nákupu již máte na Tipli registrovanou odměnu 42,9 Kč, což odpovídá 10 % cashbacku. Převod vaší odměny tedy proběhne automaticky a vy můžete nakupovat pohodlně jak jste byli zvyklí. V případě jakéhokoliv dotazu můžete Tipli kontaktovat na stránkách pomocí LiveChat a ihned se vám dostane odpovědi.

Nejen cashback

Cashback ale není zdaleka jediným způsobem, jak můžete díky Tipli ušetřit. Stačí do vyhledávače na Tipli zadat obchod, kde chcete nakoupit a automaticky se vám objeví slevová nabídka. Slevové nabídky pro vás Tipli hlídá každý den a stále vám přináší nové. Takže vám odpadne zdlouhavé vyhledávání slev na internetu, protože díky Tipli je máte pohodlně na jedné stránce.

Tipli vás také upozorní na jakoukoliv akční nabídku nebo výprodej. Pro ty nejzajímavější akce má Tipli i svou vlastní rubriku „Akce Týdne“ a zveřejňuje je na svých sociálních sítích, takže se nemusíte bát, že vám nějaká slevová akce unikne.

Zároveň se můžete nechat inspirovat pravidelnými nákupními rádci, kde pro vás Tipli pravidelně přináší tipy, abyste nakupováním na internetu vytěžili maximum. Dozvíte se například, jaká dovolenková destinace je pro vás ta pravá, v jakém oblečení budete zaručeně trendy, ale také dostanete rady, jak nakupovat na AliExpressu.

Nakupovat s Tipli se jednoduše vyplatí. Je na vás, zda využijete pouze cashback nebo všechny doprovodné služby, ale v každém případě vám můžeme garantovat, že budete spokojeni.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz