Kurzy ruštiny

Dnešní doba nám nabízí nepřeberné možnosti vzdělání. Kromě univerzit přibývají také stále nové obory a zaměření. Co ale nemění svoji neotřesitelnou pozici na trhu se vzděláním je univerzální nástroj k úspěchu – studium cizích jazyků.

nice-1046188_1280 (2)

V České republice se lidé nejčastěji učí anglicky, německy či třeba francouzsky, čím dál oblíbenějším začíná být také studium pátého nejrozšířenějšího světového jazyka – jazyka ruského. Je to logické, Rusko je největší zemí světa a jeho stále sílící ekonomika nabízí bohaté obchodní, pracovní či hospodářské možnosti. Znalost ruského jazyka může být při takových příležitostech jedině výhodou. Ne zřídka bývá důvodem pro studium ruského jazyka také ruská kultura a literatura, pokud jste tedy někdy zatoužili přečíst si třeba Čechova či Gogola v originále, lepší způsob než se naučit jejich mateřštinu není. Konkrétně pro české studenty není ruština nijak náročným jazykem ke studiu, vzhledem ke společným slovanským kořenům. Dalo by se dokonce říct, že je vhodným jazykem pro lidi, kterým se studium cizích jazyků běžně příliš nedaří, i ti ji totiž většinou za poměrně krátkou dobu ovládnou slovem i písmem.

Kurzů ruštiny je v nabídce mnoho, proč ale nevsadit na ověřenou jistotu Jazykové školy Presto, v Praze, Na Příkopě. Ta nabízí Individuální kurzy ruštiny již od 340,- Kč za vyučovací hodinu a studium Vám přizpůsobí podle Vašich přání a potřeb, případně Vás i připraví na mezinárodní zkoušky ruštiny. Student si může vybrat, zda chce spolupracovat s českým lektorem nebo s rodilým mluvčím, což vždy přináší bonus v podobě toho pravého přízvuku. Na klientovi je také výběr počtu lekcí v rozmezí od deseti do čtyřiceti a délka lekce, která trvá 60 minut nebo 90 minut. Výhodou je také možnost koupit si třeba jen jednu lekci na zkoušku a při spokojenosti zakoupit výhodný balíček.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz