Chytrá angličtina bez biflování

Angličtina je v dnešní době mnohdy nezbytným jazykem k dorozumění. Mnoho lidí má přátele, kolegy a rodinné příslušníky ze zahraničí, a tudíž se s nimi domluví jen anglicky. Další důležitou okolností je také nutnost znalostí anglického jazyka v mnoha profesích. Je prokázáno, že zaměstnanci s komunikativní angličtinou mají vyšší příjmy. Bohužel dnes v Čechách mnoho lidí angličtinu neovládá, a přitom se jí léta učili ve škole a chodili na speciální kurzy. Čím to je? Špatným přístupem k výuce. Naštěstí na trh přichází revoluční metoda chytrá angličtina, díky které se lze naučit dobře anglicky už na 1 rok.

online_kurz_obchodni_anglictina_active

Angličtina bez biflování

Ve škole jsme se museli všechno biflovat nazpaměť. Pády, mužský rod, ženský rod, přítomný čas, předpřítomný čas a další. Jazyk se ale přeci učíme především proto, abychom uměli v daném jazyce komunikovat. Naštěstí existuje řešení angličtina bez biflování, která učí studenty zábavnou formou, rychle a efektivně.

Jednoduché učení napodobováním

Napodobováním se učí i malé děti. Napodobují své okolí a nejsou zatíženy zbytečnými pravidly. Tímto způsobem učení lze dosáhnout velmi rychlých výsledků. Chytrá angličtina je založena na poslechu, sledování textu, představivosti a mluvení. Díky těmto jednoduchým krokům se první znatelné výsledky dostavují už za 2-3 měsíce.

Lekce angličtiny pro maminky na mateřské

Matky na mateřské jsou vytíženy péčí o děti, a proto mnoho z nich nemá čas docházet na časově náročné kurzy angličtiny. Přesto se potřebují v jazyce zdokonalit. Při návratu do zaměstnání pro ně bude angličtina hrát zásadní roli. Proto mohou matky na mateřské využít efektivní a levnou výuku angličtiny z pohodlí domova. Bohatě stačí najít si čas 20 minut denně a výsledky se rychle dostaví. Lekce jsou přístupné neustále a kdekoliv po světě. Díky principu metody Imitum se lze anglicky naučit pětkrát rychleji, a to prostřednictvím zajímavých lekcí a bez biflování slovíček.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz