Sázíte na fotbal, myslíte, že se vyznáte?

Existují dva typy sázkařů na fotbal, rekreanti a profíci. Věděli jste, že přibližně jen 2% sázkařů dlouhodobě na sázkách vydělávají a zbylých 98 % všech sázkařů živí sázkové kanceláře?

ebook_K2

Položme si tedy otázku, jste v sázení “profík” nebo “rekreant”?

Pod pojmem “profík” si představme sázkaře, který je dlouhodobě úspěšný při sázkách, je tedy v zisku a pod pojmem “rekreant” si představme člověka, který může sázet buď to občas a prodělá, nebo v horším případě sází pravidelně, ale je dlouhodobě v mínuse.

Z čeho vychází toto označení?

Označení pojmů “rekreant” a “profík” vychází z několika aspektů:

  • z profitu
  • styl sázení
  • výše podávaných kurzů, lig a soutěží pro sázky

Pro upřesnění, používá se ještě jedno vtipné označení a tím je “rekreant tvářící se jako profík”. Věřte, že to je nebezpečnější varianta rekreanta :-).

Jaké nejčastější chyby dělá “rekreant” v sázkách na fotbal?

1) Sází na velké akce (OH, MS, ME)

Sazkové kanceláře při velkých sportovních akcích zažívají doslava žně, mnoho lidí sleduje velké akce a také na ně sází. Velké procento bohužel své vsazené peníze již nikdy neuvidí, prohraje.

2) Jednoduše ,,opisují”, sází podle ostatních rekreantů – jdou s davem, jak se říká

Nejčastěji se tyto zaručené tipy naleznou na různých diskuzních fórech internetu. Na fotbalové sázkaře jsou zde chrleny ty  tzv. “nejsázenější zápasy” sazkových kanceláří. Avšak nenechte se mýlit, bilance těchto sázek je dlouhodobě mínusová.

3) Sází na kurzové favority

Nejčastěji se nechá uchvátit kurzovou nabídkou a velkými fotbalovými jmény (Real, Bayern, Barcelona, Sparta, Chelsea, Man Utd, Juventus, …). U každého je kurz na vítězství většinou 1.25. Při vložení do AKO si sázkař nejspíš řekne: “slušný celkový kurz 4.77, ten tiket je tutovka!” Už ale nepátrá po tom, jak na tom momentálně klub je, nepátrá po aktuální formě, zraněných hráčích, vzájemných zápasech a už vůbec ne po důležitých informacích přímo z klubů.

 

4) Sází na zápasy, které vysílají v TV a také na své oblíbené týmy 

Často se setkáváme s jednoduchostí v rámci sázek na fotbal, velké množství rekreantů říká: “Prostě si rád vsadím na zápas, který budu sledovat v TV nebo na svůj oblíbený tým. Chci prožít ten adrenalin, fandit a mít ty nervy.” Hledání důležitých informací o formě, zranění hráčů, atd. jde stranou.

5) Sází na mnoho zápasů s různých lig, sportů a soutěží

Rekreant si klidně dá na AKO tiket tipy na sázení z fotbalu, tenisu, badmintonu, basketbalu, atd. Nejspíš z různých evropských či světových soutěží a lig. Tento typ sázkařů by musel mít neskutečný přehled a také znalosti, byl by to takový sázkařský “všeználek”! Ale ten neexistuje.

 

“Profíci”, jak tedy sází oni? 

Zkuste se BEZPLATNĚ přihlásit k odběru velice úspěšného e-booku, který nese název “Úspěšné ziskové sázení” na odkazu http://www.kolemdvou.cz/ebook-uspesne-ziskove-sazeni a jednoduše se naučte sázet jako “profíci”!

E-book přečetlo již přes 10000 uživatelů a zaslalo více než 100 velmi kladných reakcí a referencí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz