Chcete být během zimy v teple? Kupte si vyhřívané zboží!

Léto je již definitivně pryč a venku čím dál více přituhuje. Zdali rádi trávíte spoustu času venku na procházce, nebo prostě milujete zimní sporty jako lyžování, snowboarding, nebo horskou turistiku, tak beze sporu čtěte dál!

 _vyrn_1201173017524554650-500x500

Vyhřívané vložky do bot!

Zdali patříte k těm zimomřivějším typům, co milují léto a teplé krajiny na trávení ideální dovolené, s největší pravděpodobností velmi špatně nesete zimní měsíce roku. Abyste nemuseli strávit většinu zimních večerů odkázáni pouze na teplo domova, vyzkoušejte vyhřívané vložky do bot.

Vložky jsou navrženy tak, aby zajistili co největší pohodlí při chůzi. Jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který zabrání prochladnutí nohou. Pokud vám velikostně vložky nepadnou, můžete si je jednoduše zastřihnout dle vlastní potřeby podle vyznačených čar. Velikost vložek je od 36-45.

Tip redakce:  Měření hluku se vyplatí

Použití nahřívacích vložek je totožné jako u běžných vložek. Vyhřívání dosahuje teploty přibližně mezi 36-38 °C. Pokud se vám teplota zdá nízká, je to z důvodu udržet vaše chodidla v teple, nikoliv je přehřívat na maximální teplotu, která by způsobovala pocení ploch nohou.

Pro nohy v teple díky vyhřívaným vložkám budete potřebovat pouze AA baterie.

Pro jaké sporty jsou vložky vhodné?

Snowboarding

Lyžování

Běžkování

Horská turistika

Noční procházky

Vyhřívaná fleece šála

vyhřívaná šála-500x500

Nejvíce ji využijí lidé trpící nepříjemnými bolestmi krční páteře, ale také ty co chtějí být v zimě v teple.
Šála je vyrobena z měkkého  flauše, má klasický obdélníkový tvar, v němž je vložen extrémně tenký flexibilní plát. Na konci šály jsou dvě kapsy.

Tip redakce:  Potřebujete kvalitní stroje pro práci s ocelí a kovem?

Délka šály je 170 cm. Šálu můžete prát bez obav v pračce, aniž byste ji nějak poškodily. Její výhřevnost je závislá na napájení díky AA bateriím.

TIP: Pokud nechcete často dokupovat baterie, zakupte si rovnou baterie dobíjecí.

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz