Car rental Poprad bylo velmi moudré řešení

Přiznám se, že jsem tak trochu bohém, který velmi rád cestuje a nerad se o cokoliv stará. Ano, moc dobře to k sobě sice nepasuje, ale mé cesty jsou i přesto naprosto nepopsatelné. Když jsem tak nedávno přemýšlel nad tím, kterou zemi jsem doposud nenavštívil, vzpomněl jsem si, že jsem ještě nikdy nebyl na Slovensku. Cítil jsem se trochu zahanbeně v momentě, kdy mi došlo, že naše nejbližší sousedy téměř vůbec neznám a tak jsem se rozhodl, že vyměním slunné pláže Austrálie, Srí Lanky a jiných exotických míst, za krásné Vysoké Tatry a tradiční brynzu. Nevěděl jsem ovšem, jak budu moci po Slovensku cestovat, když mám v plánu rovnou z místa naskočit na letadlo směřující do Amsterdamu. Trn z paty mi tak vytrhl car rental Poprad, který mi nabídl osobní vůz dle mého gusta s možností zapůjčení, na celou délku mého pobytu ve Slovenské kotlině.

Tip redakce:  Mytí aut v Praze? To není problém!

Car rental Poprad mi nabídl mnohem více, než jen vůz

Své nové auto na týden, jsem si zarezervoval on-line a car rental Poprad mi nabídl slevu ve výši 3% z pronájmu vozidla. Kromě jiného jsem si mohl vybrat vůz, který mi bude přesně vyhovovat. Nechtěl jsem vozidlo s automatickou převodovkou a ani takové, které by bylo příliš velké a nepraktické. Půjčil jsem si tak malé a přesto výkonné auto, které mě na mých cestách po Slovensku doprovázelo na každém kroku a to bezpečně.

Fakultativní výlet mě ohromil

Car rental mi k zapůjčení vozidla, nabídl i možnost zúčastnit se fakultativního výletu, kterou jsem velmi ocenil. Jak již jsem zmínil, nerad cokoliv zařizuji a tak se mi výlety s průvodcem, vyhýbají obloukem. Tudíž jsem byl velmi nadšen z toho, že se mohou podívat do místních ledových jeskyní a dozvědět se tak, o těchto monumentálních přírodních krásách, něco více. Po svém návratu z jeskyní, jsem byl doslova ohromen a mohl jsem pokračovat vstříc krásám Slovenska. Ještě předtím, jsem si ovšem zašel do místní koliby na opravdu úžasnou brynzu.

Tip redakce:  U kvalitních autorádií není cena rozhodující

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz