Automyčka Express vám vyjde vstříc a ušetří drahocenný čas

Pod pojmem „automyčka“ si většina lidí představí automatizované zařízení s kartáči vedle benzinové stanice. Možná do nějaké takové taky jezdíte. Určitě ale víte, že kartáče mohou poškodit lak, mytí nemusí být nejdůkladnější, a pokud chcete auto vyčistit kompletně včetně interiéru, musíte to většinou udělat sami.

Automyčka Express

Automyčka Express

Dáte přednost ručnímu mytí?

Málokdo má ale čas a prostory na to, aby auto myl pravidelně sám doma. Další variantou je ruční automyčka, od té ale většinu lidí odradí doba, po kterou musí čekat, než je hotovo. Ruční mytí je ale pro auto nejšetrnější a není důvod se ho vzdávat. Navštivte Automyčku Express, a dobu, po kterou se o vaše auto budou starat, využijte k pracovním záležitostem, jiným povinnostem nebo k odpočinku.

Myčka v nákupním centru

Automyčka Express je totiž strategicky umístěna v některých velkých nákupních centrech a o auto se vám zde postarají, aniž byste museli být přítomni. Po celou dobu je pod dohledem kamer a tým profesionálů pracuje rychle. O efektivitu se bát nemusíte, mytí je precizní, na výběr mají z několika programů o různé délce a budou se vám snažit vyjít vstříc i individuálně.

Výběr z několika mycích programů

Vyžadujete co nejkratší a intenzivní mytí, nebo máte zájem spíš o 24- hodinový „omlazovací program“? Stačí si vybrat, možností je vícero. Proces je šetrný k laku, využívány jsou co nejekologičtější prostředky a vy se vrátíte k nablýskanému vozu.

Automyčka Express, která vychází vstříc podnikatelům

Zajít si během mytí auta na oběd, na kávu s kamarádkou, projít si obchody nebo vyřídit pracovní emaily? Žádný problém. Automyčku Express si zamilujete. A pokud máte firemní vozový park, mohou se vám o něj kompletně postarat. Nemáte čas ani na návštěvu obchodního centra s Automyčkou Express? Může se to stát. Vytížení lidé, zejména podnikatelé, mnohdy neví, kam dříve skočit, přitom auto už vyžaduje očistu. Zaměstnanci myčky pro něj přijedou a po umytí ho zase přistaví na původní místo. Vše je na domluvě.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz