3 tipy kam letos vyrazit na dovolenou

Pomalu, ale jistě začíná řada Čechů přemýšlet, kam vyrazí letos na dovolenou. Zatímco někomu bohatě stačí naše končiny, protože si za stejné peníze užijí větší pohodu a delší dovolenou, jiný je ochoten cestovat a táhne ho vůně dálek a širého moře. Vycestovat na dovolenou k moři není už dnes nic prazvláštního a mnoho lidí si ani léto bez pobytu u moře nedokáže představit. V dnešním příspěvku vám přinášíme 3 tipy na špičkovou dovolenou, kde dobijete své vnitřní baterie a navíc vás nijak nezruinuje.

Wellness pobyty

Odpočinkové, relaxační pobyty patří k neoblíbenějším v České republice. Máte možnost nechat se hýčkat a rozmazlovat, což si po náročném pracovním roce určitě zasloužíte. Wellness pobyty v ČR nabízejí různé procedury, které svědčí nejen vaší psychice, ale i celkovému fyzickému zdraví.

Dovolená ČR

Dovolená ČR

Chorvatsko

Chorvatsko patří k nejoblíbenějším cílům pro letní dovolenou. Jaderské moře, jež omývá pobřeží Chorvatska, láká na svou příjemnou teplotu a pohádkové pláže, kterých je tam nespočet. Stačí si jen vybrat, dle vašich představ. Mnohé z nich mají pozvolný přístup do moře, což uvítají jednak rodiny s malými dětmi, ale i senioři. Na dovolenou do Chorvatska míří Češi buď za pomocí vlastní automobilové dopravy, nebo autobusem s cestovní kanceláří. Ovšem najdou se i tací, co tam cestují na kole.

CHorvatsko

Řecko

Bájné Řecko je neméně oblíbenou volbou pro trávení letních radovánek. V dobách antiky se vše točilo kolem dvou území: Říma a Řecka, právě starobylé antické památky patří k největším lákadlům této slunné země. Je kolébkou evropské civilizace a vzdělanosti, odkaz antiky je neustále živý. Ať už milujete lenošení, opalování, potápění, obdivujete památky, toužíte po romantických večerech – to vše nabízí dovolená v Řecku. Pokud stále tápete kam vyrazit, je nevyšší čas zmapovat místa i ceny. Nezapomínejte, že připravenému štěstí přeje.

Řecko

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz