Zveros.cz – s důrazem na nejvyšší kvalitu pro psy a kočky

Každý majitel zvířete na sebe přenáší velkou zodpovědnost. Zatímco divoké zvíře se o sebe dokáže postarat, domestikovaný tvor je zcela odkázán na svého pána. Máte-li doma psa nebo kočku, neměl by vaší pozornosti ujít specializovaný e-shop Zveros.cz. Jeho nabídka je do jisté míry hodně omezená, ale právě to vám i vašim čtyřnohým přátelům hraje do karet. Proč?

S maximálním ohledem na zdraví

Obchod Zveros.cz se zaměřuje na nabídku vysoce kvalitního krmiva pro psy a kočky, a právě proto se jeho sortiment jeví na první pohled jako omezený. Nenabízí totiž, jako jiné obchody, méně kvalitní granule. V jeho sortimentu se nachází pouze takové krmivo pro psy a kočky, které má deklarované kvalitní složení – tzn., že například neobsahuje obiloviny, nekvalitní masovou moučku apod. Nabízené krmivo svým složením odpovídá přirozené potravě šelem (i když to někdy tak nevypadá, psi i kočky jsou šelmy, a potřebují tedy odpovídající stravu). Charakteristickým znakem je vysoký obsah masa – i více než 50%, dále vyvážený poměr bílkovin i tuků, i přítomnost vitamínů a dalších důležitých složek, které podporují zdraví zvířete.

Jaké vybrat? 

  • Obchod nabízí krmiva pro psy od výrobců Orijen, Acana, Annamaet, Carnilove a dalších. Pro snadnější nákup jsou granule rozděleny do kategorií: Pro štěňata, juniory, dospělé psy a seniory.
  • I nabídka krmiva pro kočky je pestrá. Tvoří ji granule značek Meowing, Carnilove, Annamaet a Acana. Opět jsou k dispozici granule pro koťata, dospělé i staré kočky.

Výběr krmiva vždy přizpůsobte potřebám vašeho zvířete. Pokud si nebudete vědět rady, je možné do obchodu poslat dotaz skrze online formulář. Na Zveros.cz koupíte také kvalitní granule a pamlsky, kterými je vhodné stravu čas od času zpestřit.

Pamatujte, že čím kvalitnější krmivo bude váš miláček dostávat, tím kvalitnější jeho život bude. A pokud se vám cena zdá příliš vysoká, tak věřte, že určitě není. Kvalitnější granule mají totiž větší výživovou hodnotu, takže stačí menší dávky. Cena je tak ve finále nízká a spokojenost vaše i vaše zvířete maximální.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz