Zlatá pralinka splněný sen

Sladké pralinky, které se rozplynou na jazyku. Milovník čokolády a sladkostí okamžitě při této větě zbystří. Vítejte ve světě Zlaté pralinky.

Proč zrovna zlatá pralinka?

Zlatá pralinka je rodinný podnik, ve kterém první pralinka vznikla v roce 2016. Jak je ale možné, že jsou tyto domácí pralinky tak oblíbené? Žijeme ve světě, kdy ruční práce zaniká a je tedy opravdu výjimečná, až obdivuhodná.

Naše čokoládové pralinky jsou domácí, tedy ručně vyráběné. Pokud ručně dělanou pralinku ochutnáte, poznáte pravou kvalitu a už nikdy nebudete chtít nic jiného. V každém soustu je cítit láska, se kterou jsou vyráběny.

Díky ruční výrobě si můžete být jisti, že čokoládové výrobky neobsahují žádné umělé přidané látky, či aromata. Pralinky jsou vyráběny pouze z kvalitních a přírodních látek. Zlatá pralinka Vám může zaručit, že veškeré čokoládové výrobky jsou čerstvé a vyrobené podle vlastní receptury.

Na čem si můžete smlsnout?

Naše nabídka je skutečně široká a je z čeho vybírat. Mimo pralinek z hořké, mléčné a bílé čokolády najdete u nás také originální čokoládová lízátka s ovocem, či různými motivy, nebo klasické tabulkové čokolády s ovocem, či ořechy. Čokoládové pralinky jsou vyráběny v široké škále tvarů a provedení.

Pro jakou příležitost?

Svatba

Zlaté pralinky se opravdu budou vyjímat na Vašem svatebním stole. Každý ze svatebčanů si na Vašich svatebních pralinkách skvěle pochutná a dlouho na ně nezapomene. Neváhejte a zabrouzdejte do naší nabídky svatebních pralinek.

Firemní večírek

Čokoládové pralinky mohou zdobit nejen stůl Vašeho firemního večírku, ale jsou i vhodným dárkem pro Vašeho zaměstnance, kterého rozhodně potěší.

Cukrárny a kavárny

Nabídněte Vašim zákazníkům něco nového, a zkuste sortiment rozšířit o skvělé čokoládové pralinky. Vaši hosté se k Vám budou vracet mnohem radši.

Narozeniny a svátek

Bonboniéra, nebo sladkost je už takovým tradičním dárkem k narozeninám, či k svátku. Zkuste ale pro jednou změnu, a věnujte radost svému blízkému prostřednictvím ručně vyráběných čokoládových pralinek. Na Vaše přání Vám pralinky nakombinujeme a zároveň zabalíme do slavnostní krabičky.

Pralinky jsou důvodem, kdy můžete ukázat svoji štědrost tím, že myslíte na ostatní – ať už jsou to narozeniny, večírek, večeře s přáteli, či romantický večer, kdy chcete někomu naznačit, jak moc ho máte rádi, nebo mu chcete dát pouze najevo, jak moc si ho vážíte.

Ať už je příležitost velká anebo malá, Zlatá pralinka je vždy dokonalým dárkem pro každého.

www.zlatapralinka.cz

A co udělat radost sám sobě? K tomu abyste si udělali radost, nemusí být žádná příležitost. Oslaďte si den pralinkami a uvidíte, že bude mnohem příjemnější.

Navštivte nové stránky Zlaté pralinky a ochutnejte některou z našich pralinek a uvidíte, že pouze u jedné pralinky rozhodně nezůstanete.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz