Zjistili jsme, kolik vám půjčí Profi Credit czech

Tato nebankovní společnost, která se na trhu nachází pod zkráceným názvem, je dnes možností, jak si můžeme půjčit vcelku jednoduše a také rychle. Pokud se podíváme na její nabídku, musíme předem oznámit, že je skutečně rozmanitá. A to z toho důvodu, že Proficredit půjčka nabídne hned dva typy úvěrových produktů. Má-li být naše recenze Profi Credit objektivní, je třeba dodat, že se jedná o úvěr určený pro všechny zaměstnané a dále se jedná o takový úvěr, který je určený pro podnikatele. Nejenom, že se tedy liší konkrétní žadatelé, ale i to, kolik peněz vlastně můžeme získat.

profi1

Jak je to v případě zaměstnaneckého úvěru?

Ten je určitě tím běžnějším a tak se na něho podíváme jako první. Začít je nutné rozhodně tím, že je určený všem lidem, kteří jsou zaměstnaní. Samotná částka začíná na poměrně malé výši, a to z toho důvodu, že jako minimum je v tomto případě nastavena suma pouhých 5 000 korun českých. To však neznamená, že by se tento poskytovatel držel jakkoliv při zemi. Jak ukazují Profi Credit zkušenosti, z této minimální částky se lze poměrně hravě dostat i na sumy podstatně vyšší. Tou nejvyšší, která je zaměstnaným soukromým osobám určena, je 166 000 korun českých. Samozřejmostí je možnost dané peníze využít na cokoliv, bez případného dokládání.

Nadchne také úvěr pro podnikatele

Zapomínat bychom neměli ani na to, že je k dispozici již zmíněný úvěr podnikatelský. V čem je právě on unikátní? Pokud se podíváme na částky, potom začíná na hodnotě vyšší, kterou je 30 000 korun českých. Pokud čekáte, že Profi Credit recenze bude spojena se sdělením, že i maximální částka bude vyšší, je třeba říci, že je to skutečně omyl. V tomto směru je totiž maximální suma paradoxně nižší než u zaměstnaneckého úvěru. Podnikatelé tak dosáhnou na částku, kterou je maximálně 110 000 korun českých. Pozor také na to, že je nutné je využít účelově, tedy jenom na konkrétní možnosti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz