Zdravé recepty od Danči vám usnadní život, hubnutí a každodenní vaření

Zdravý životní styl je dnes velmi omílané téma ze všech stran. Není ale vůbec snadné dodržovat potřebné zásady, připravovat si chutné, a přitom vyvážené jídlo, nakupovat vhodné potraviny a to vše sladit s cvičením. Ne v dnešní uspěchané době, kdy je každý zaneprázdněný, jsou na nás kladeny tlaky z hlediska výkonnosti v zaměstnání, chceme být co nejlepšími partnery a rodiči, a nestíháme si ani najít čas sami na sebe.

chia puding

Zdravé recepty nemusí být časově náročné

Snažit se dodržovat zdravou životosprávu je důležitá pro to, abychom se cítili dobře v dané okamžiku a dali svému tělu šanci být fit i v dalších letech. To, že neustále vymýšlet nějaké recepty na jídla, které budou celé rodině chutnat a přitom dodají potřebné živiny, není vůbec jednoduchá záležitost, si uvědomuje i autorka stránky se zdravými recepty, trenérka fitness Dana Hájková. Podívejte se na její stránku www.dancahajkova.com a pochopíte, že v tom nejste sami, a že tady najdete tu správnou motivaci, abyste pro své tělo něco udělali a přitom to nebylo zase tak náročné, především časově.

16617-zdrave-recepty-od-danci

Na této stránce se bude cítit velmi příjemně, zkrátka jako doma

Autorka píše velmi přátelskou formou a připadáte si, jako by vám radila vaše kamarádka. Co zde najdete? Především nekonečnou inspiraci na zdravé recepty, díky kterým vám odpadne starost s vymýšlením „co dnes budu vařit“. Určitě oceníte přehledné rozdělení na zdravé snídaně, svačiny dopolední i odpolední, obědy, večeře a zdravé mlsání. Hledat můžete i podle ingrediencí nebo názvů receptů. V mžiku tak můžete mít jasno v tom, co rodině nebo sami sobě přichystáte k jídlu. Samotné vymýšlení je totiž většinou nejsložitějším krokem.

Jídlo, díky kterému zhubnete

Články a recepty jsou napsány vesele a lidsky, což vás určitě potěší. Neustále jsou vkládány další a další zdravé recepty, takže je pořád z čeho vybírat. U každého jídla najdete doporučení, kdy ho nejlépe konzumovat, aby bylo hubnutí efektivní. Možná oceníte i možnost popovídat si přímo s autorkou, pokud se budete chtít na něco zeptat nebo si nechat poradit.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz