Jídlo do firem ukojí váš žaludek

Jídlo do firem a jste bez starostí

Už se vám někdy stalo, že jste si zapomněli večer nachystat svačinku do práce? Popravdě řečeno, velmi nepříjemná situace, obzvlášť pokud nemáte v blízkosti obchod. Mnohdy i nějaká prodejna v blízkosti je, ale v zápalu práce se vám nechce ztrácet čas. Ať je to jak chce, kručení v břiše není nic, po čem by člověk toužil.

Ráno sotva stihneme vypít kávu, učesat si vlasy, udělat make-up a pádíme do práce. Na snídani drtivá většina lidí zapomene nebo jednoduše na ní nemá čas. Muži na tom nejsou o nic lépe. Vstávají 10 minut po zazvonění budíku, prohrábnou si vlasy, umyjí zuby, make-up vynechají a běží do práce. Cestou zjistíme, že naše svačinka zůstala v lednici. V lepším případě stihneme skočit do obchodu a koupit náhradní. Horší situace nastává, když čekáme na první přestávku, abychom se najedli, a tu zjistíme, že svačinka odpočívá doma v lednici. Jídlo do firem vám umožní předcházet těmto situacím.

Tip redakce:  Jednoduchý a přehledný rezervační systém pro fitness centra a další sportoviště

Jídlo nevynechávejte, zdravé jídlo je základ

Mnoho lidí hlad zažene kávou, případně se s ním rozdělí hodný kolega. Občas máme pro tyto případy ve své skřínce instantní polévku. To však není úplně šťastná volba. Jídlo do firmy zamezí tomu, že po příchodu z práce nevíme, co dříve do pusy strčit. Cpeme sladké, slané a ukusujeme ze salámu, než se dovaří večeře. Takové nezdravé stravování a zanedbávání sám sebe vede ke zdravotním potížím i slabšímu pracovnímu výkonu.

Zdravé jídlo do firem

Zdravé stravování patří v dnešní době k nejčastějším tématům. Nezřídka se stává, že si lidé stěžují, jak rádi by jedli zdravě, ale nemají čas. I zde existuje možnost, jak jíst zdravě a nezanedbat střídmost a pravidelnost, která je klíčová nejen pro zdraví, ale i udržení optimální váhy.  Jídlo do firem obsahuje celkem tři jídla: svačina, oběd a druhá svačina. Z práce nemusíte běžet jako hladoví vlci. Klidně můžete jít cvičit nebo navštívit kamarádku.

Tip redakce:  Soft Skills měkké dovednosti

Zdravé jídlo do firem

www.coolcook.eu

Objednávky +420 727 911 332

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz