Zateplování budov je nejenom důležité, ale také výhodné!

Stavíte svůj nový dům – nebo spíše máte před sebou jeho plány a stojíte před zásadní otázkou, kterou je zateplování budov? Nad čím ještě přemýšlíte? Ano, sice se jedná o finanční náklad, který není zrovna malý, ale musíte přemýšlet také nad tím, kolik výhod vám zateplení objektu přinese. Rádi vám nějaké z nich přiblížíme!

Nebezpečné plísně

Jistě se vám to už někdy doma stalo – odsunuli jste sedačku či postel a nestačili jste se divit, kde se tam vzalo tolik plísně? A co vás pak čekalo? Nepříjemné odstraňování, čichání prostředků proti plísním a nemožnost obývat danou místnost. A to ještě nemluvíme o dopadu plísní na lidské zdraví! Plíseň je absolutní žrout energie a spouštěč různých, nejenom dýchacích problémů. Tohle už nikdy nebudete muset řešit, zateplování budov vás nepříjemných plísní zbaví jednou pro vždy!

Úspora energie

V hlavě vás pořád straší ty finance? A víte, že se vám časem dokonce vrátí? A to díky každoroční úspoře energií, kterou v zimě spotřebujete na vytopení svého domu. Tato úspora je kolikrát až o 60 % nižší než u nezatepleného domu. Zateplení totiž jednoduše nepropustí mráz a zimu dovnitř konstrukce vašeho domu a zanechá ji bezpečně před vaší vnější omítkou. Takže pohled na každoroční vyúčtování bude rozhodně příjemnější!  

Pryč s vodou!

Vodní páry na stěnách již nebudou mít nejmenší šanci! Zateplení budov nedopustí, aby byly tyto vodní páry množištěm všech možných i nemožných mikroorganismů, které se „nenápadně“ vkrádají do vašich domovů a způsobují nejenom oslabení organismu, ale také i nemoci. Zateplovací systém bezpečně překryje všechny tepelné mosty, čímž sníží veškerý pohyb v konstrukci, a navíc tak zabrání mikrotrhlinám – tím jednoduše prodlouží životnost vaší konstrukce.

Stále se ještě rozhodujete?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz