Založení společnosti v Dubaji

Offshore firma Dubai rovná se běžně a hojně využívaná praxe. Založit offshore firmu může být velmi výhodným rozhodnutím. Právě v Dubaji má totiž celou řadu funkcí a výhod. Zakládají se především proto, že mohou v zahraničí vlastnit nemovitosti, zakládat holdingové společnosti, registrovat vozidla nebo lodě, které mají zvláštní určení, popřípadě také pomoci s optimalizací daní. To je pouze začátek výhod. Dalšími nespornými klady, které hovoří ve prospěch založení společnosti právě v Dubaji je to, že Spojené arabské emiráty mají uzavřenou smlouvu o zamezení dvojího zdanění se 47. zeměmi včetně České republiky. Třeba právě Vy můžete být zároveň ředitelem, jednatelem i akcionářem. Nemáte povinnost svolávat výroční valné hromady. Máte možnost zřídit si zde bankovní účet, můžete zde vlastnit nemovitosti. Kompletní výčet by byl ještě dlouhý.

Založení

Založení  společnosti v Dubaji

Založení společnosti v Dubaji není již nemožné

Již zmíněné daně jsou velkým tématem. V Dubaji se prakticky daně neplatí. Jediní, kdo mají povinnost danit své příjmy 10 % jsou ti, kteří podnikají s ropou nebo zemním plynem. Což je například ve srovnání s Českou republikou nezanedbatelný rozdíl. Pokud si navíc založíte společnost v takzvané  volné zóně, můžete ji vlastnit plnými 100 %. Právě free trade zone Dubai byly založeny na podporu zahraničního obchodu a investic.

Otevřít si bankovní účet v Dubaji není nic nemožného. Podmínkou je přítomnost majitele nebo akcionáře v rámci jednoho dne. Je totiž nutné vyřídit patřičnou administrativu, tedy podepsat potřebné dokumenty. Pokud chcete mít k dispozici také debetní kartu, Dubaj nařizuje zřídit si také onshore firmu. Tu se musí nacházet samozřejmě také v zóně volného obchodu. V případě, že bude právě Vaše společnost jednat dle místních zákonů, úřady Vám zde nebudou věnovat prakticky žádnou pozornost.

Dubaj nabízí skvělou možnost pro Váš business, který není omezován daněmi, přináší možnost kapitálové repatriace bez měnových omezení a v neposlední řadě jsou zde k dispozici luxusní, moderní a plně funkční nemovitosti určené nejen ke komerčním účelům. Navíc za velmi dobré ceny. Vaše obchodní adresa v Dubaji může být Vaší skvělou vizitkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz