Zalando je oblíbené díky dobrým zákaznickým zkušenostem

Nakupovat oblečení na internetu se jeví jako dobrý nápad. Zejména, vezmeme-li v potaz rychlost a snadno nakupování, která se s tím pojí. Že si chcete také koupit něco nového do svého šatníku a využít tak Zalando kupon, na který jste nedávno narazili? Je načase se podívat na to, co v tomto e-shopu, který se dnes řadí k vůbec nejoblíbenějším, najdete.

Oblečení pro všechny

Nakoupit oblečení sobě i partnerovi – právě to nabízí e-shop Zalando, ve kterém najdete stovky různých značek oblečení a tisícovky modelů čekajících na to, až vám přistanou ve virtuálním košíku a následně také ve vašem šatníku. V porovnání s ostatními e-shopy prodávajícími oblečení na internetu je Zalando hodnocené nejvíce kladně, zákazníci vyzdvihují především rychlost zasílání, stále ještě atraktivní ceny a možnost bezplatně zaslat objednávku, se kterou nejsme spokojení.

Tip redakce:  Týmové oblečení posiluje ducha, soudržnost, a navíc ještě sluší

Na rozdíl od mnoha jiných e-shopů prodávajících oblečení nemá Zalando žádnou masivní kampaň, která by na nás vykukovala i z lednice. A to se také hodnotí nadmíru pozitivně.

Udělejte si radost

Nakupování na internetu má v současné době zcela jinou podobu než před lety. Vlivem koronavirové pandemie si k tomuto způsobu nakupování přičichlo o něco větší množství lidí, a to především proto, že během největší vlny byla řada obchodů zavřená. Lidé se tak naučili nakupovat online nejen potraviny a elektroniku či nábytek, ale právě i oblečení, k čemuž dříve přistupovali velmi skepticky.

Když navíc Zalando nabízí možnost vrácení zdarma, stačí zásilku jen odevzdat na nejbližším PPL ParcelShopu, člověk nad nákupem vyhlédnutého zboží neváhá ani minutu. V případě, že by možnost navrácení nebyla možná, nad objednávkou by se, už jen z logiky věci, začalo polemizovat a pravděpodobně by k pípnutí karty o terminál ani nedošlo.

Tip redakce:  Když kuchyně, tak na míru, jedině!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz