Základní duchovní příčiny nemocí

V naší západní kultuře se nemoci obvykle řeší pro nás tou nejjednodušší tzv. moderní cestou. Tedy návštěvou lékaře, který nám předepíše potřebné léky, nebo si dokonce volně dostupné léky naordinujeme sami. Přitom je velice důležité zajímat se o své zdraví více do hloubky a samozřejmě také zjišťovat komplexní informace o nemocech, které nás trápí. Ve velké většině případů pouze chemické léky samotnou nemoc nevyléčí, jen ji udržují v přípustných mezích, abychom s ní mohli přinejlepším bezbolestně fungovat. To jednoduše řešeno znamená, že léky neléčí psychickou příčinu nemoci, ale pouze její příznaky, tedy důsledky. Tělu se sice na nějakou dobu uleví, ale za cenu pobírání preparátů, které nemají dlouhodobě dobrý vliv na naše orgány (játra, ledviny, žaludek). Ve finále tedy může jít o vytloukání klínu klínem.

snail-1310678-1280x960-755x340

Jak se vyhnout nemoci

V těchto chvílích se lidé obvykle začínají zajímat nejen o fyzické tělo, ale také duši. A přicházejí na to, že existují také duchovní příčiny nemocí.  Tělo nám dává navědomí, že je něco v nepořádku s naším životem, myšlením, s naší duší. Náš zdravotní stav velmi ovlivňují emoce. Emoce má samozřejmě každý, ale pokud v naší mysli dlouhodobě převažují emoce negativní, je to první krok k tomu zablokovat si tělesnou energii a zadělat si na velký problém.

Hlídejme si zdraví

Zlost, nenávist, zloba, hněv nebo naopak smutek, zoufalství, melancholie, jsou stavy, které pokud v nás přetrvávají delší dobu,  mají  destruktivní vliv na naše tělo. Mohou vyústit v deprese, špatnou obranyschopnost organismu, špatný krevní tlak, úzkosti atd. Problémy se pak už jen nabalují. S takovými emocemi je nutné začít pracovat, zjistit jejich přičinu a odbourat ji. Vše je provázáno, duševní příčina nemoci přejde také do fyzické roviny a člověk je poté v začarovaném kruhu.

Vitariánství

Vitariánství

Zdravá strava

Důležité je problém začít řešit a naslouchat přitom i své intuici. Ta Vám v mnohém napoví co děláte špatně a na co se zaměřit. Jednou z mnoha cest je také zaměřit se na očištění organismu tzv. raw stravu, tedy vitariánství. Tato cesta má vést k celkové duševní pohodě a tedy také té fyzické. Každý sám si musí vybrat pro něj tu nejlepší cestu a po té se vydat. Ať už půjdete kamkoli, ať zvolíte správný směr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz