Zajistěte si ubytování v SIVEK HOTELS a užijte si předvánoční atmosféru

Přidejte se i vy k řadám zahraničních i domácích turistů, kteří již propadli kouzlu předvánoční Prahy i pražských vánočních trhů a každoročně se do naší metropole vracejí. Předvánoční atmosféra v době adventu je totiž v pražských uličkách historického centra nezaměnitelná. Zvolněte v době, kdy budou postupně hořet svíčky na adventním věnci a vydejte se do Prahy. Zajistěte si kvalitní ubytování se špičkovými službami v síti hotelů SIVEK HOTELS a vychutnejte si jejich pohodlí. V klidu pak můžete nakoupit originální vánoční dárky, vychutnat si atmosféru na vánočních trzích, zahřát se punčem či pečenými kaštany nebo se jen tak toulat zšeřelou Prahou.

Viliam Sivek, generální ředitel SIVEK HOTELS k tomu uvádí: „Je dobře, že zájem zahraničních, ale i domácích turistů o naše hlavní město neustále vzrůstá a vidíme to i my v naší síti hotelů. Zaznamenáváme zvýšený zájem i ze strany slovenských klientů. Od ledna do září letošního roku představovala slovenská klientela 5 % z celkového počtu všech klientů. Doufáme, že číslo u nás ubytovaných a hlavně spokojených zákazníků ze Slovenska i nadále poroste. Praha díky své historii, rozmanitosti, kultuře i zábavě dokáže oslovit a zaujmout každého návštěvníka. Naše hotely plně vyhovují jak pracovním tak i soukromým účelům a dokáží uspokojit širokou klientelu. Hotely Kampa Stará zbrojnice**** a William***+ jsou situovány v historické části Malé Strany, blízko centra města. Oblíbený hotel Melantrich*** leží v samém srdci Prahy mezi Václavským a Staroměstských náměstím a všechny památky v centru tak máte hned po ruce. V samém centru Prahy, přímo na jedné z hlavních tříd, je i další hotel Harmony***. Oblíbený je i Selský Dvůr**** v Hostivaři, kde si naši klienti vychutnávají mistrovsky připravená jídla od kuchaře roku 2013/14 Patrika Bečváře. V síti našich hotelů jsme schopni uspokojit i náročnou klientelu, která míří do Prahy za byznysem. V hotelu Kampa**** mohou klienti v případě potřeby využít kongresový sál.“

SIVEK HOTELS

SIVEK HOTELS

 

Všechny hotely sítě SIVEK HOTELS jsou velmi dobře dostupné a nabízejí dostatek pohodlí. V. Sivek zve k návštěvě předvánoční Prahy. „Praha má svým návštěvníkům vždy co nabídnout a v předvánoční době to platí dvojnásob. Můžete si vybrat vánoční dárky pro své blízké, vychutnat si neopakovatelnou předvánoční atmosféru, zajít si na dobré jídlo nebo do divadla.“

Předvánoční Praha nabízí mnoho možností výběru vánočních trhů. Někteří vyhledávají velké trhy, jako je ten na Staroměstském náměstí, jiní raději zavítají na komornější trhy, jako jsou např. na náměstí Míru a na Tylově náměstí, nebo na docela malé a originální, jako bývá ten na Uhelném trhu. Vánoční strom na největším trhu na Staroměstském náměstí se poprvé rozsvítí 28. listopadu 2015. Návštěvníci Prahy mohou kromě vánočních trhů navštívit i oblíbené výstavy betlémů nebo českých vánočních zvyků a tradic.

Ať už se do Prahy v předvánočním čase vydáte soukromě nebo pracovně, nebudete zklamáni. Praha a její genius loci je neopakovatelný. Hotelová síť SIVEK HOTELS je vždy připravena přivítat své hosty, na výběr máte luxusnější i cenově dostupnější ubytování. Viliam Sivek – SIVEK HOTELS je rodinná hotelová a gastronomická společnost s mnohaletou tradicí v oboru cestovního ruchu. Její tým profesionálů se těší na každého hosta, kterému může poskytnout své služby.

SIVEK HOTELS
SIVEK HOTELS

Více informací a rezervace naleznete na www.sivekhotels.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz