Zahrajte si hokej – amatérské hokejové tréninky jsou tu právě na vás!

Hokej je jedním z nejoblíbenějších sportů vůbec, kterému holduje nespočet nadšených fanoušků. Ať už se této sportovní aktivitě věnujete pasivně sledováním zápasů v televizi nebo aktivně docházením na hokejové tréninky, nenechte si ujít dnešní článek. Možná se řadíte mezi skalní fanoušky hokeje, které čas od času popadne chuť vklouznout na led a příjemně si zahrát – jenže nemáte s kým! Nebo naopak docházíte na společné tréninky, které mají podobu nekontrolovatelného honění se za pukem, kdy si v podstatě ani nestihnete sami vyjet na branku. Naštěstí víme, co vám můžeme poradit!

 

Hobby hokej
Hobby hokej

 

Hokej, sport budete  milovat!

 

Jestliže si chcete zahrát společně s dalšími nadšenými fanoušky tohoto sportu, navštivte amatérský hokej. Hokejové tréninky pro amatéry jsou určené všem, kteří hokej milují. Věřte, že nemusíte být profesionálním hráčem, abyste si zasloužili dostatek pozornosti. Na tomto tréninku si najdeme čas na každého a ujišťujeme vás, že naše tréninky neprobíhají stylem, kdy se ani jednou nedostanete k puku.

 

Hokejový trénink, díky kterému se zdokonalíte

 

Ne každému stačí vzít do ruky hokejku a na nohy nasadit brusle k tomu, aby bez sebemenší snahy střílel jednu branku za druhou. Učený z nebe nespadl a právě od toho je tu hobby hokej. Netrénujeme na profesionální úrovni a hra je pro nás především zábava. I tak se ale každý hráč během hry zdokonalí ve svých schopnostech a dovednostech, osvojí si nové techniky a naučí se něco nového. Lišíme se tak od tréninků, ze kterých vám po čele stékají potůčky potu, ale ve finále si z něho kromě propoceného dresu stejně nic neodnášíte.

 

Zlepšíme se společně! Hokej nám pomůže

 

Amatérské tréninky probíhají za jediným účelem: zahrát si. Jestliže nemáte s kým zápasit o puk nebo se vám během tréninků nedostává tolik příležitostí, jak zlepšit nejen techniku, ale i výkonnost, pak u nás jste na tom správném místě!

 

Kontakt: info@hobbyhokej.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz