Začněte s potápěním už dnes s potápěčskou školou SeaWolf

Potápěčský kurz

Pražská potápěčská škola SeaWolf nabízí své služby veřejnosti už od roku 1997. Kromě toho, že vás zde vyškolení a certifikovaní potápěči naučí, jak se správně potápět, je možné zde složit kapitánské zkoušky nebo najít tu správnou loď na pronájem pro vaši dovolenou.

Potápěčský kurz

Potápěčský kurz

Teorie je důležitá

Nemáte-li s potápěním zkušenosti, je pro vás nejvhodnější kurz pro začátečníky. Nemyslete si ovšem, že se párkrát ponoříte do hloubky a to je vše! Tento kurz zahrnuje kromě praktické části část teoretickou, která trvá zhruba osm vyučovacích hodin, tedy 360 minut. K této teoretické části obdržíte také učenici a dekompresní tabulky. Teorii provádí zkušený instruktor Ing. Jan Wolf.

Praktická část

Praktická část probíhá po celý rok každou středu a ke každému studentovi, který začíná s potápěním, přistupují instruktoři individuálně. Jeden instruktor se tedy nevěnuje dvaceti lidem, ale jen vám. V ceně kurzu jsou navíc i půjčení kompletní výstroje a všechny vstupy na bazén. Nelamte si hlavu s tím, že byste si museli shánět nové, drahé vybavení.

potápěčský kurz

Zkouška ponoru ve volné vodě

Bazén, kde proběhne 4-6 ponorů, není jediné místo, kde budete zkoumat tajemství hlubin. Po zvládnutí všech cviků bude váš kurz pokračovat ponory ve volné vodě, které probíhají v okolí Prahy – často jde o lomy, jezera. Výjimečně se za ponory cestuje i do zahraničí.

Zkuste si to

Než si zaplatíte celý kurz, je možné vyzkoušet si ponor a zjistit, zda by vás to bavilo a zajímalo více. Vše se odehrává pod dohledem profesionálního instruktora. Ponor si můžete zvolit buď v bazénu, nebo ve volné vodě Čech. Výhodou je, že pokud se rozhodnete zaplatit si potápěčský kurz, bude vám cena kurzu snížena o cenu tohoto ponoru.

Darujte netradiční dárek

To, že lze darovat let balónem nebo seskok z letadla s padákem, ví každý. Víte ale to, že SeaWolf nabízí dárkové certifikáty, kterými určitě uděláte radost rodině i přátelům? Nevíte-li si rady, co přesně darovat, stačí zavolat a nechat si poradit. Na výběr je z několika možností, od ponoru na zkoušku po 10 ponorů ve volných vodách České republiky.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz