Vyzkoušejte si sami, jaké to je být pilotem

Toužíte po tom v budoucnosti řídit letadlo nebo vrtulník? Rozhodujete se podle toho, na jaké studium se dát? CO takhle si to nejdříve vyzkoušet? Zjistěte, co to všechno obnáší!

Pohledem z okna se to může zdát jednoduché

Možná někteří z vás znají vyhlídkový let. Při něm nemusíte nic řešit, je si užíváte zážitek, který mohl být pro vás dárkem. Vyhlídkové lety jsou prováděny spolehlivými moderními letadly značek Cessna, Piper nebo Cirrus. Letadlo Cessna je jedno z nejlepších právě pro vyhlidkove lety. Křídlo letadla je umístěno na střechu, což umožní parádní výhled do okolí. Kromě letadel se ale můžete proletět vrtulníkem. Vyhlídkové lety vrtulníkem vás nadchnou! Vyhlídkový let nad Prahou nebo Brněnskou přehradou zní jako skvělý dárek. Co myslíte? Lítá se z různých míst České republiky, Prahy, Brna, ale i třeba Příbrami nebo Benešova.

Tip redakce:  Jak probíhá montáž garáže?

Zajímavostí pro vás a vaše blízké je možnost využít vyhlídkový let letadlem s řízením. Staňte se na chvíli pilotem a vaši blízcí posádkou. Nemusíte se bát. Před nástupem do letadla projdete školením. Poletíte s nejzkušenějšími řidiči a instruktory. Je to zábava a rodina bude na vás patřičně hrdá!

Je to skvělý dárek

Dostat dárkový poukaz na vyhlídkový let, tak tomu říkám dárek! Je to snadné. Poukaz vám bude zaslán poštou originálně zabalený. Váš vyvolený si pak už sám domluví termín realizace letu. Dárkový poukaz není to jediné, co uvnitř najdete. Jsou zde mapa, informace ohledně letu, kam se dostavit aj. Platnost letu je 12 měsíců, což je dostatečně dlouhá doba na promyšlení jedinečného výletu.

Tip redakce:  Galerie Praha radi kam za kulturou Galerie Kodl

Co si vyzkouším?

Pilotovat můžete mnoho druhů letadel. Jedno z nejzajímavějších může být luxusní letadlo Cirrus SR22. Můžete si vzít s sebou dvě osoby jako doprovod. Kromě toho již zmíněný Piper nebo Cessna.

Ať už jde o vyhlídkový let Ostrava nebo vyhlídkové lety Příbram, všude vás to bude bavit. Přejeme šťastný let!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz