Využijte akce Tisknulevne.cz a získejte zpět peníze za nákup tonerů!

Tisknulevne.cz, přední český online prodejce tonerů a náplní do tiskáren, pořádá ve spolupráci se společností Hewlett Packard časově omezenou cashbackovou akci, v rámci níž můžete získat zpět až 2 700 Kč!

Akce Tisknulevne.cz a Hewlett Packard se vztahuje na vybrané originální tonery značky Hewlett Packard, výše částky, která vám bude proplacena zpět, se odvíjí od výše vaší objednávky, konkrétně:

  • za 1 dvojbalení získáte cashback 700 Kč
  • za 2 dvojbalení získáte cashback 1800 Kč
  • za 1 dvojbalení a 1 trojbalení získáte 2300 Kč
  • za 1 trojbalení získáte cashback 1100 Kč
  • za 2 trojbalení získáte cashback 2700 Kč

Pro získání cashbacku je nutné zaregistrovat se do 30 dnů od obdržení zboží, a to v tomto formuláři. K registraci stačí přiložit sken štítku na toneru či fakturu od Tisknulevne.cz a osobní údaje.

Podmínky akce

Cashback akce je určená výhradně koncovým uživatelům, na 1 fakturu lze využít službu cashback na max. 2 vybraná dvojbalení nebo trojbalení. Jeden zákazník může během trvání akce uplatnit slevu na max. 8 ks vybraných dvojbalení a trojbalení. Akce zároveň platí na vybrané originální tonery zakoupené do 31.7.2017 (seznam tonerů a podrobné podmínky akce naleznete zde). Na peníze z cashback programu budete čekat maximálně 30 dnů.

Proč nakupovat u Tisknulevne.cz?

Tisknulevne.cz má perfektně zvládnutou logistiku. Pokud si zboží objednáte do 20:00, druhý pracovní den jej budete mít u sebe. Objednané zboží si můžete zdarma vyzvednou na některé z 41 poboček. V případě, že využijete dopravu prostřednictvím některého ze smluvních dopravců, neplatíte při nákupu nad 2 499 Kč poštovné.

V sortimentu Tisknulevne.cz najdete kromě tonerů a inkoustových náplní i tiskárny (včetně tiskáren štítků a pokladních tiskáren), multifunkční zařízení, faxy, plotry kancelářské potřeby a papíry. Tisknulevne.cz se pravidelně umisťuje na předních příčkách žebříčku oblíbenosti v různých kategoriích (specializované elektro, prodejce tiskáren a příslušenství apod.).

Součástí nabídky Tisknulevne.cz je i poradenství od specialistů na jednotlivé značky. Služby specialistů Tisknulevne.cz lze využít zdarma prostřednictvím formuláře umístěného přímo na webu Tisknulevne.cz či na telefonním čísle 800 800 480.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz