Výroba platebních karet

Na nepraktičnost směnného obchodu přišel člověk poměrně záhy. Ostatně, představte si, jaké by to bylo, muset s sebou k uzavření obchodní transakce vodit krávu. Celkem brzy se přišlo i na to, že zlato se vám na rozdíl od jiného platidla nemůže zkazit. A to už byl jen krůček k prvním mincím a penězům tak, jak je známe dodnes. Zda je tak budou znát i naši potomci, to je ovšem sporné.

Platební karty

Vzpomínáte si, kdy naposledy jste platili hotově? Aha. To bylo tehdy, kdy na vás prodavačka v té zapadlé samoobsluze hleděla poněkud nechápavě, když jste se chystali dva rohlíky a dvacet deka salámu platit kartou.

Platební karty zkrátka nahradily manipulaci s hotovostí. Celá historie karet se začíná psát o něco dříve, ale za vznikem té úplně první stála docela prozaicky lidská zapomnětlivost. To si takhle pán jménem Frank McNamara zapomněl peněženku, což zjistil až při placení účtu v restauraci. Když mu byla nabídnuta možnost účet zaplatit až na konci měsíce, dostal podnikavý pán geniální nápad a začal vydávat karty, které umožnily právě platit bezhotovostně zprvu v restauracích, později v síti smluvních partnerů. Takže až vám budou vaši nejbližší vyčítat, že jste roztržití, možná jste právě „jen” u zrodu převratného objevu.

Výroba platebních karet

Výroba platebních karet

O nesporné důležitosti tohoto artiklu už jsme vás nepochybně přesvědčili. To znamená, že je načase realizovat výrobu platebních karet, a to s 4 card. Jsme jako přímý výrobce schopni zajistit tento proces od prvního kroku, to znamená od grafického návrhu až po finální tisk. Což v praxi obnáší to, že méně než tisíc kartiček se pod našima rukama zrodí už během jediného dne. A pro vás také nižší náklady na konečný produkt.

Platební karta obsahuje, podobně jako ID karta, vaše osobní údaje, ale můžeme v její personalizaci samozřejmě zajít ještě dále. Vy si navrhnete také vlastní grafiku. V případě, že podobná disciplína nepatří zrovna mezi ty, kde byste se cítili úplně dokonale jistě, můžete to i nechat na profesionálech. Naše ostřílené grafiky už rozhodně nic nepřekvapí.

Jste duše nestálá, takže hrozí, že byste si svůj návrh mohli v polovině procesu rozmyslet? Tomu snadno předejdeme. Vyrobíme vám totiž zdarma vzorek a v této fázi můžeme ještě změnit cokoli bude třeba. A teprve po vašem definitivním souhlasu dokončíme celou objednávku. S námi tak nebudete muset rozhodně řešit dilema, zda je lepší nemít, co jste chtěli nebo mít to, co jste určitě nechtěli. Mějte přesně to, co si přejete.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-Media.cz

Centrum-Zprávy.cz

Seznam-Novinek.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz