Výkup obrazů může odhalit i poklad

Ležel celá desetiletí zaprášený na půdě. Nikdo z rodiny si už nepamatuje, jak se tam vlastně dostal. Po ometení prachu se vynoří hezký dřevěný rám a podzimní krajina zalitá sluncem. Pokud se vám podaří podobný nález a nejste zrovna milovníci umění, tak je tou nejhorší možností obraz vyhodit někam k popelnici a zanechat ho svému osudu. Daleko lepší variantou je poskytnout ho do výkupu obrazů.

Odhad obrazů

Výkup  obrazů

Každé zboží má svého kupce

Nemusíte na půdě objevit zrovna zapomenutý obraz od Jana Zrzavého. I méně známí umělci tvořili krásná díla, která získala v běhu času na ceně. Každý obraz tak má určitou hodnotu, jak uměleckou tak historickou. Byla by tedy škoda se ho jednoduše zbavit. Výkup obrazů v nějaké z galerií či antikvariátů tak může přinést sice malou, ale i tak vítanou finanční injekci do rodinného rozpočtu.

Jednotlivě i celé sbírky

Ať už se tak jedná o jednotlivý výkup obrazů nebo naopak o celou sbírku, kterou jste získali v dědictví, odborník vám bude schopen nabídnout přiměřenou cenu. Pokud se nejedná o opravdu známe malíře, je samostatný prodej obrazů záležitostí na měsíce a občas i na roky. U výkupu obrazů tak můžete obraz zhodnotit ihned a nečekat na vhodného kupce. Odpadá i starost s odhadní cenou, odborník u výkupu se v podobných záležitostech dokáže orientovat s přehledem.

Není se čeho bát

Prodeji a výkupu obrazů se v dnešní době věnují opravdoví odborníci, kteří o umění a autorech mají přehled. Pokud tedy na půdě najdete nějaký tajemný zapomenutý obraz, nemusíte se je bát oslovit. Při výkupu obrazů vám jistě rádi poradí nebo nabídnou odpovídající cenu. Nebojte se podělit se svými poklady.

Galerie Kodl

Národní 7, Praha 1, 110 00

Otevírací doba:
Po – Pá 10:00 – 18:00 hod.

tel.: +420 251 512 728
mobil: +420 602 327 669
e-mail: galerie@galeriekodl.cz
web: www.galeriekodl.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz