Výhodný pronájem plně vybavených kanceláří

Začínáte podnikat? Hledáte novou kancelář? Máte rostoucí firmu, a tudíž hledáte pro svoje aktivity prestižnější adresu? Je výhodnější založit si vlastní kancelář nebo si pronajmout vybavenou kancelář? Podle čeho se rozhodnout?

120418_scottweber_03

Čas jsou peníze

Pravděpodoně jste už dávno přišli na to, že čas má neuvěřitelnou hodnotu. Čas jsou peníze. Každý úspěšný podnikatel by měl umět šetřit čas a optimalizovat náklady. Pronájem kanceláří s plným vybavením přináší výraznou úsporu času i snížení nákladů. Pronájem plně vybavených kanceláří je trend, který oslovuje velkou část podnikatelů v zahraničí. Dnes už je tato služba hitem také v České republice.

5 důvodů, proč si pronajmout plně vybavenou kancelář

  • Kancelář v exkluzivní administrativní budově za dostupnou cenu
  • Prestižní adresa
  • Možnost mít sídlo společnosti v Praze
  • Žádné starosti s vybavováním nové kanceláře
  • Stačí jen přijít a začít pracovat

DSC_0347

Kdo poskytuje pronájem kanceláří s plnou výbavou?

Pronájem kanceláří nejlépe poskytuje společnost Scott & Weber. Jedná se o plně vybavené a servisované kanceláře. Firma Scott & Weber pronajímá kanceláře na čtyřech prestižních adresách v Praze. Do kanceláře stačí opravdu jen přijít a začít pracovat. Kancelář je vždy moderně vybavena. Samozřejmostí je internetové připojení a možnost využití nadstandardních ICT služeb. Dále je ve všech komplexech recepce, copy centrum, zasedací místnosti, odpočinková zóna a kuchyňka.

Ostraha, úklid a profesionální asistentky

Zařizování kanceláře představuje mnoho času stráveného vyhledáváním vhodného místa a přestavbou kanceláře. Ale vy přeci chcete svůj čas věnovat byznysu. Pronájem kanceláří nevyžaduje žádné počáteční investice. Běžné provozní náklady jsou v ceně pronájmu. Mezi tyto položky patří voda, energie, ostraha, klimatizace, vytápění i úklid. Navíc můžete vyžít tým profesionálních asistentek, operátorek a IT manažera.

Jak velké kanceláře jsou k mání?

Pronájem kanceláří může využít jednotlivec i větší pracovní týmy. V nabídce jsou malé kanceláře velikosti 14m2, ale i velké prostory typu open space.

Dostupná kancelářská centra

Kancelářská centra společnosti Scott & Weber vždy splňují parametry absolutního komfortu. Jedná se o lukrativní budovy na prestižních adresách. Každá budova má vždy skvělé vybavení a perfektní dostupnost. Chcete sídlo společnosti v Praze? Jaká kancelářská centra Scott & Weber nabízí?

  • Revoluční 7, Praha 1

Nově zrekonstruovaný komerční objekt v centru Prahy. Sousedí s obchodními centry Palladium a Kotva. Vynikající dostupnost autem i hromadnou dopravou. V nejbližším okolí je mnoho restaurací, kaváren, bank a hotelů.

  • Budějovická alej, Praha 4

Strategické místo. Napojení na dálnici D1 a na Pražský okruh. V susedství je městský úřad, poliklinika a obchodní centrum.

  • Anděl Park, Smíchov

Moderní budova přímo v centru Smíchova. Samozřejmostí jsou velké garáže. V suterénu budovy najdete obchody, restaurace a kavárny.

  • Garden Eleven, Praha 10

Moderní budova s rozsáhlým parkovištěm. Nabízí cenově dostupné kanceláře v Praze.

Co dalšího nabízí společnost Scott & Weber?

Kromě pronájmu kanceláří nabízí společnost Scott & Weber také ostatní služby. Objednat si můžete daňové poradenství, notářské služby a osobní asistentky. Další doménou společnosti je prodej  ready made společností.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz