Vyhněte se v létě kouření klasických cigaret

Nekuřáci budou souhlasit, že sedět vedle kuřáka, z něhož vychází dým jako z komína v zimě, je nepříjemné. Spousta kuřáků je neohleduplná. Někteří se dokonce cítí uraženě, když nekuřák podotkne, že mu zápach z cigaret a nedopalky povalující se na zemi vadí. Posláním tohoto článku je, aby kuřák myslel na pasivní kuřáky a bezbranné děti.

Letní prázdniny bez cigaretového kouře

V minulosti děti znaly zejména kouř ze zapáleného ohně na táboráku. Dnes se od tohoto trendu upouští a děti se setkávají zejména s cigaretovým kouřem. Během letního období se lidé vydávají na chaty, k vodě, do sportovních center, kde se kuřáci také objevují. Většina kuřáků je neohleduplná a nebere ohled na zdraví své a svých blízkých. Samozřejmě, pokud nekuřák usedne do zakouřeného podniku, stává se pasivním kuřákem, ale nikdo ho nenutí v takovém prostředí sedět.

Pakliže zapáchající a těžký kouř musíme vdechovat doma, na zastávce či na jiných veřejných místech, je to k zamyšlení. Existuje řešení – elektronická cigareta. Jedná se o moderní cigaretu, která neobtěžuje okolí. Elektronickou cigaretu si pořizuje každý kuřák, jemuž není lhostejné zdraví jeho blízkých (nekuřáků).

Nespornou výhodou je, že e-cigarety neobsahují dehet. Kuřák vdechuje pouze aromatizovanou páru obsahující nikotin.

Výhody elektronické cigarety

Elektronická cigareta nezapáchá jako klasické cigarety, tudíž nenačuchne vám oblečení, ani vlasy. Klasické cigarety mají nepříznivý vliv na zuby, nehty a také na tvorbu vrásek, což nepotěší žádnou ženu. Náplně do elektronické cigarety jsou poměrně levné a ve výsledku je kouření e-cigarety levnější a zdravější.

Více podrobných informací o moderních elektronických cigaretách můžete najít přímo na přehledné webové stránce www.mojeelektronickacigareta.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz