Vydělávání z pohodlí domova

Vydělávání z pohodlí domova bylo odjakživa velmi oblíbené, ne ovšem vždy moc reálné. Pokud tedy samozřejmě nepočítáte klikačky, prohlížení stránek, čtení e-mailů, nebo vyplňování dotazníků, kde jste si za velmi dlouhou dobu mohli vydělat doslova pár korun. Takováto práce je ovšem po příchodu binárních opcích pouze historií.

vydělávání z pohodlí domova

Naučte se s námi, jak obchodovat jeden z nejjednodušších nástrojů na burze a vydělávejte svoji šikovností, třeba i stovky dolarů měsíčně. A jak vlastně binární opce fungují, abyste na nich mohli vydělávat? Princip je velmi jednoduchý, jediný úkol, který vy jakožto obchodník máte je předpovědět, jestli cena podkladového aktiva půjde nahoru, nebo dolů. Podkladová aktiva mohou být například akcie významných společností (FB, Google, Microsoft), komodity (zlato, ropa, káva), indexy, nebo měnové páry. Pokud si tedy myslíte, že hodnota ropy půjde třeba za 15 minut nahoru, tak vytvoříte obchod směrem Nahoru. Předpovědět ovšem, jestli cena půjde nahoru, nebo dolů každý nedokáže, pokud tedy nemáte předchozí zkušenosti s obchodováním, nebo každý den nečtete například hospodářské noviny. I bez zkušeností s obchodováním se ovšem můžete naučit některou z jednoduchých strategií na binární opce, která Vám může pomoci k dlouhodobému zisku.

Proč obchodovat binární opce

Obchodování binárních opcí má oproti ostatním druhům obchodováním spoustu výhod. Přesně víte, kolik můžete z úspěšného obchodu získat (fixní částka), a kolik prohrát (maximálně vklad, který jste do obchodu vložili), což je velká výhoda například oproti forexu, kde můžete prohrát i více, než vložíte. Kromě toho máte také na výběr až z přes 200 podkladových aktiv, které mohou mít až 85% výnosy. Kromě vysokých výnosů Vám také většina brokerů nabídne velmi zajímavý počáteční bonus, který bývá až 100% z vkladu. A pro ty z vás, kteří jsou před investováním vlastních peněz velmi ostražití je tu také demo účet na binární opce, kde si celé obchodování můžete vyzkoušet.

Kde se dají binární opce obchodovat

Obchodování s binárními opcemi zprostředkovávají tzv. brokeři. Broker je společnost, která vlastní online aplikaci pro obchodování a umožňuje svým klientům v aplikaci obchodovat. Nemusíte tedy stahovat žádný software ani jakékoli doplňky do vašeho prohlížeče, prostě se jen jednoduše přihlásíte přes webový, nebo mobilní prohlížeč na Váš účet a už můžete obchodovat. Brokerů na binární opce jsou desítky, ba i stovky, ale ne všichni nabízí stejně kvalitní služby. Většina českých a slovenských obchodníků obchoduje u TopOption, to ovšem ale neznamená, že i vy musíte. Jeho služby jsou ovšem kvalitní a je znám svou dobrou reputací mezi obchodníky. Pokud si budete chtít zvolit jiného brokera, tak doporučuji zkontrolovat, zdali má licence CySEC a ČNB (úřady dohlížející na brokerův bezproblémový a korektní chod).

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz