Vybíráme hodinky

Vybrat si správné hodinky není nijak složité. Je vhodné se informovat o těch nejdůležitějších parametrech hodinek. Rovněž si ujasněte, zda chcete hodinky do společnosti, univerzální, na sport, do práce. Rovněž je potřeba si zjistit, z jakého materiálu jsou vyrobeny – pokud máte například alergii na kov nebo si hodinky bereme při horolezectví. Podle tohoto pak volte materiál pouzdra, pásku, typ skla či stupeň vodotěsnosti.

bronzove-hodinky-geneva-bily-reminek-1424-900x600

Cena hodinek

Nejdůležitější parametr je pro většinu z nás cena. Stanovte si nejlépe dva limity. První je střední limit – hodnota kolem které by se měla cena hodinek pohybovat. Druhý limit by měla být maximální částka, kterou jste do hodinek skutečně ochotni investovat.

Hodinky pro muže či pro ženy

Muži vyhledávají větší a masivnější hodinky. Ženy preferují dámské hodinky menších rozměrů, se zajímavým designem.

Stylové hodinky Geneva, osloví každou ženu unikátním designem a skvělou cenou. Mají naprosto skvělý styl, který nenajdete nikde jinde. Často jsou zdobeny kamínky a zirkony. Doplnit je můžete kovovým , ale i koženkovým a silikonovým řemínkem.

Dámské hodinky Geneva

Dámské hodinky Geneva

Hodinky pro děti

Hodinky jsou vhodným dárkem jak pro dospělé, tak pro děti. Dětské hodinky jsou určeny pro děti již od čtyř let věku. Své první hodinky by mělo dítě dostat nejpozději při nástupu do první třídy. Snadno se tak naučí dodržovat určitý časový rytmus.

Na dětské hodinky bychom měli klást jiné nároky než na hodinky určené pro dospělou osobu. Musí být odolné, ideálně s minerálním sklem a lehké, takže vybírejte pouzdro z hliníku. Snížit váhu hodinek lze pomocí textilních, kožených či silikonových řemínků. Vždy by měly mít quartzový strojek, aby se naučili hodinky natahovat. Zejména pro chlapce by hodinky měly být voděodolné. Nezapomeňte na zajímavý a barevný design. Dětské hodinky nevybírejte ve vyšších cenových relacích. Děti tyto věci velmi rády ztrácí nebo si je nesundávají ani při sportu.

Jaké jsou typy ciferníků

Analogové – zobrazují čas pomocí hodinových ručiček

Digitální – ukazují čas na displeji

Binární – fungují tak, že po sečtení hodnot v binárním kódu získáme daný čas nebo datum. (Binární kód: 1;2;4;8;16;32). Dvojková soustava (Binární soustava) je číselná soustava mocnin čísla 2

Kombinované – zobrazují čas na displeji, mají hodinové ručičky.

Výběr hodinek za skvělé ceny

Dnes již můžete vybírat ze širokého sortimentu hodinek, které působí vždy elegantně a jsou skvělým doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Dostupnost v mnoha barvách a provedeních. Splňte si přání.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz