Vybavení na míru pro profesionální fotografy

Web ngpro.cz vzniknul na základě poptávky fotografů profesionálů a těch, kteří se zabývají fotografováním ve vysoké kvalitě. Tento obchod nabízí stativy, ale také další produkty, které zvýší komfort při focení i při natáčení, a umožní vytvářet skutečně špičkové snímky.

Stativy a příslušenství

Zvolit si můžete především stativ v provedení trojnožka, který fotografové využívají zdaleka nejvíce, pokud hovoříme o opoře pro fotoaparát. Stativ trojnožka zajistí nejen oporu, ale také se dá snadno složit a je relativně dobře skladný. V e-shopu ngpro.cz ovšem najdete i důležité příslušenství pro stativy na fotoaparáty, například se jedná o různé podložky či nivelační adaptéry.

Stativové hlavy

Pokud hovoříme o moderních stativech, pak nemůžeme opomenout stativové hlavy, což jsou nezbytné komponenty pro nastavování pozic fotoaparátu a pro jeho stabilizaci. Stativová hlava může vypadat různě, ale těmi nejčastějšími typy jsou hlavy kulové, setkat se můžete také s hlavami Gimbal či hlavami specializovanými na videokameru. Správný foto stativ již disponuje stativovou hlavou, která je vysoce sofistikovaným vybavením.

Tip redakce:  Jak se vybavit na kapra?

Slidery a filtry

Především u kamer se pak využívají slidery a filtry, s nimiž je možné dosáhnout nezvyklých efektů a především pak zabírat pohybové akce. Slider na video můžeme nazvat jakousi pojezdovou dráhou, na niž se umisťuje kamera a ta se pak může pohybovat, většinou díky kolečkovému zařízení na jakési kolejnici.

Video slider může fungovat mechanicky, ale také již může vykazovat určitý pohon, třeba s motorkem. Foto slidery vypadají většinou dosti podobně a v podstatě se dají použít pro kameru i pro fotoaparát.

Na závěr si zmiňme foto filtry, používané například za nevhodných klimatických podmínek, nebo pro dosažení určitého efektu. Slidery foto i filtry najdete na eshopu ngpro.cz, specializovaném obchodě pro fotografy a filmaře.

Tip redakce:  Jak mohou epoxidová lepidla vyřešit váš problém s lepením

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz