Virtuální kancelář má své výhody

Podnikáte a potřebujete pro vaši společnost sídlo, zároveň však nechcete zbytečně utrácet prostředky za nájmy, které jsou zbytečně předražené a museli byste se kvůli nim upsat smlouvou na několik měsíců nebo i let. Pak je dobré zvážit možnost, kterou nabízíme my.

virtuální kancelář

Sídlo v Praze 1 pro vaše podnikání

Jednoduše můžete získat sídlo na Praze 1, ale i jiných lokalitách, mít svoji vlastní avšak virtuální kancelář. Co to doopravdy znamená. Především to, že neplatíte žádné zbytečné náklady. Pokud víte, že byste klasickou kancelář zkrátka nevyužili naplno tak, aby se vám peníze vynaložené na standardní zaplacení nájmu vrátily zpět, je pro vás virtuální kancelář přesně tím, co potřebujete. Získáte pro vaše podnikání sídlo a zároveň také další služby, které jistě využijete.

Můžete si vybrat lokalitu pro vaši virtuální kancelář

Budete mít k dispozici šanony s vašimi doklady, postaráme se o odesílání i přebírání vaší pošty, K dispozici můžete mít také prostor, ve kterém budete moci pracovat, ale i přijímat návštěvy. Pokud v našem Office centru aktuálně nebudete přítomni, postaráme se naprosto profesionálně o vaše návštěvy. Vždy když potřebujete mít k dispozici prostor k vašemu jednání, stačí si jej předem zarezervovat. Logo vaší společnosti bude poté automaticky vystaveno v tomto prostoru i na společné recepci. V případě, že potřebujete cokoli vyřešit při jednání s úřady, mezi které patří notář, banka, finanční úřad a je možné vás zastoupit, naše zkušené asistentky tuto časově náročnou povinnost zvládnou za vás. Nabízíme také vlastní telefonní linku, na které přijímá vaše hovory asistentka, která se představuje a hovoří jménem vaší společnosti. Zanechá vám samozřejmě vždy vzkaz, který vám může okamžitě poslat třeba na e-mail.

Služeb, které poskytujeme je, ale mnohem více. Přesvědčte se o tom sami. Naše Office centrum je k dispozici nejen v Praze, ale i v dalších velkých městech. Virtuální kanceláře jsou službou, která je v zahraničí naprosto běžnou součástí podnikání. Nejen, že šetří vaše peníze, ale ulehčuje vám mnoho věcí, které jsou spojeny s podnikáním.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

 

 

 

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz