Vibrační spodní prádlo, zpestří sex i vám?

Vibrační spodní prádlo, zpestří sex i vám?

 

Vibrační spodní prádlo, vtip? Ne, Durex přišel s konceptem vibračního spodního prádla, které se ovládá přes chytrý telefon. Během pár dní nadchnul tento nápad miliony lidí. Vibrační spodní prádlo ještě není v prodeji, ale určitě se brzy dočkáme.

fundawear-zeny

Vibrační spodní pradlo – Fundawear

Fundawear je speciální spodní prádlo, které se ovládá přes chytrý telefon. Vynález má oživit nejen vztahy na dálku, ale také předehru. V prádle je ukryto množství vibračních plošek, jenž lze ovládat na dálku. Stačí, když si nandáš Fundawear kalhotky a necháš partnera připojit se k nim. On už pak jen jezdí prstem po displeji a ty cítíš vibrace v kalhotkách. Čím tvrději a rychleji partner prstem přejíždí, tím intenzivnějšího výsledku dosáhne.

Tip redakce:  Dia dorty - chuť letošních Vánoc

fundawear-muzi

Vibrační prádlo je jedním z jeho durexperimentů, jenž mají ukázat sex jako zábavnou a veselou činnost. Durex tak přestává strašit před nechtěným početím a pohlavními nemocemi, raději chce ukázat na příjemné stránky sexu. A Fundawear, ty mají být zábavnější než Angry Birds.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz