Vibrační pěchy a další vibrační technika – jak vybírat?

Jak si vybrat vhodný stroj pro váš projekt? Vibrační pěchy, desky i válce slouží k rozdílným účelům – neztraťte přehled při výběru strojů!

Kdy zvolit vibrační pěch?

Potřebujete hutnit zeminu v úzkém výkopu? Spolehněte se na vibrační pěchy, díky kterým se dostanete i do prostorově omezených míst. Těžko byste volili lepší stroj pro malé prostory – hutnící patka bývá velmi úzká, mívá i okolo 30ti centimetrů a váha stroje je nízká – se strojem vážícím zhruba 60 kilo si snadno poradíte. Dostanete se i do míst, kam by se vám například vibrační desky nevešly. Využijte techniku, která vám dovolí hutnit i obtížně zhutnitelné zeminy, například jíly. Můžete s nimi hutnit i štěrky, naopak na asfalt vhodné nejsou.

Vibrační desky

Vibrační desky vám zajistí zvýšení únosnosti podloží, a také zamezí sesedání půdy. Mezi další výhody tohoto stroje patří také omezení prostupnosti vody – celkově tedy zvyšují stabilitu daného podloží. Nejčastěji se hutní štěrky, zemina a živičné povrchy. Vibrační pěchy jsou vhodné do malých prostor, pro ty větší, například pro podloží pro zámkovou dlažbu, zvolte pohodlný stroj větších rozměrů. Taktéž desky využijete při hutnění položené zámkové dlažby – zde zvolte stroj do zhruba 100 kilogramů.

Vibrační válce pro velké plochy

Pro realizace staveb chodníků, silnic, základů domů, průmyslových a parkovacích ploch využijete vibrační válce. Podobně jako vibrační desky, i válce se hodí k hutnění zemin, živičných povrchů, asfaltu a štěrku. Při výběru vhodného stroje vždy dbejte na volbu obchodního partnera, který strojům skutečně rozumí – například firma, která nabízí silniční a stavební stroje, a kromě prodeje poskytuje i STK, prodej příslušenství a náhradních dílů, servis nebo provozuje bazar strojů. Takové firmy prodávají jen stroje, kterým sami věří.

Kvalitní vibrační pěchy i další hutnící technika vám budou poskytovat tu nejlepší službu.

2 komentáře od “Vibrační pěchy a další vibrační technika – jak vybírat?”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz