Vezměte si část svých daní zpět. Pomůžeme Vám!

Když stát nabízí, proč to nevyužít? Investujte do svého obydlí. Budete mít lepší vyhlídky do budoucna až začne stoupat cena energií.

Zajistíme Vám 150 000 Kč až 485 000 Kč na rekonstrukci nebo výstavbu rodinného domu v programu Nová zelená úsporám – NZÚ. I na zaplacení naší práce dostanete dotaci!

Zajistíme Vám komplexní zpracování žádosti NZÚ až po vydání akceptačního dopisu na jehož základě Vám bude rezervována příslušná částka na rekonstrukci nebo opravu domu. Samozřejmě Váš návrh budeme optimalizovat k nejefektivnějšímu řešení.

A jak provést rekonstrukci? Staré domy prý nemá cenu zateplovat – jak tvrdí samozvaní odborníci. Máme své praktické zkušenosti a víme, že to je výhodné a vhodné. Výměna oken nebo jen zasklení za trojskla Vám přinese nejen úspory energií, ale i větší tepelnou pohodu v místnostech. Další na řadě jsou stropy nebo střecha, protože teplo stoupá vzhůru, že? No a pak obvodové stěny, případně podlaha. Čím více opatření současně provedete, tím větší podíl získáte od státu.

Výstavba nového domu je již požadována v pasivním standardu, s jehož dosažením Vám rádi pomůžeme.

Chcete příspěvek na zdroj vytápění, solární termický systém nebo fotovoltaickou elektrárnu? Pomůžeme Vám i v této oblasti.

Nejčastějším požadavkem je ovšem vyhotovení energetického štítku, jak je obecně nazýván Průkaz energetické náročnosti budovy – PENB. Jeho kvalitní vypracování zajistíme pro jakýkoli druh budovy.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz