Venkovní rolety – úspora a bezpečí v jednom

Dobám, kdy byly nejvyhledávanějšími prvky vnitřní žaluzie a závěsy, je konec. Lidé si stále častěji, nejen jako ochranu před letním sluncem, vybírají venkovní prvky, které jsou jak esteticky zajímavým detailem, tak velmi praktickým doplňkem. Venkovní rolety jsou tvořeny roletovým pancířem spojeným hliníkovými lamelami.

Proč si pořídit venkovní rolety

Venkovní rolety patří k nejefektivnějším způsobům venkovního stínění. Ochrání váš interiér před slunečními paprsky a tak regulují světlo v místnosti, ovšem díky schopnosti odrážet paprsky ovlivňuje příjemně i teplotu v místnosti, není potřeba klimatizace, čímž se řešení zastínění stává i velmi úsporné. V zimě zase zabrání úniku tepla z místnosti okny, opět tedy ušetříte peníze za vytápění.

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Kromě toho dokáží snížit hlučnost. V létě vás tedy nevzbudí ani slunce, ani hluk z případných stavenišť a hlučných silnic v okolí.

Přesto, že existují rolety, které se dají pouze rolovat nahoru a dolů, například firma Louver s.r.o. nabízí i rolety s pohyblivými lamelami, které ovšem nelze odhrnout tak, jako lamely u žaluzií. Nikdo tak nemá možnost nahlédnout do vašeho soukromí a jde i o odrazovací prvek zlodějů.

Nevýhoda, která je vyřešena

Mezi nevýhody by mohly patřit dvě skutečnosti – časté zašpinění rolet vlivem počasí a nemožnost regulace stínícího efektu. Co se špíny týče, jde o skutečnost, se kterou musíte počítat. Lze ovšem využít materiály a ochranné prostředky, které nedovolí špíně jen tak lehce ulpět. Pokud se bojíte, že budete pořízením rolet odsouzeni na světlo nebo tmu v místnosti, není tomu tak. Jak bylo již dříve zmíněno, lze provést instalaci rolet s možností pohybu jednotlivých lamel. Ty si můžete nastavit dle potřeb a regulovat tak jednoduše odrážení paprsků a míru světla v interiéru.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

__________________________________________________________________________

Venkovní rolety – Plzeň a Praha se zárukou 5 let od firmy mk-rolety.cz

1 Komentář od “Venkovní rolety – úspora a bezpečí v jednom”

  1. […] si na tom nejlepší a nejluxusnějším řešení, pak rozhodně neváhejte a zvolte kazetovou markýzu. Zmíněná kazeta je provedena tak, abych ochránila potah markýzy, ale i celou konstrukci před […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz