Vedení účetnictví a zpracování daňového přiznání za příznivé ceny!

Potřebujete zajistit pro svoji firmu vedení účetnictví a zvažujete, zda využít služby externí účetní či ji zaměstnat na plný úvazek? Poradíme vám, která varianta pro vás bude ideálnější a jak efektivně řešit finanční stránku vaší společnosti.

priznani-DPFO

Jaké jsou výhody externího účetnictví?

Zdali vlastníte malou společnost o pár zaměstnancích, nebo jste živnostník, bude pro vás výhodnější využití služeb externího účetnictví, nebo vedení daňové evidence. Důvody jsou jednoduché za stálou pracovní sílu, jako zaměstnavatel budete nuceni platit sociální a zdravotní pojištění, které vám u externích služeb odpadají. Také ušetříte na vybavení kanceláře, počítače a daňových programů, které byste museli do začátku účetní pořídit.

mzda

Jaké služby www.uctujemezavas.cz nabízí?

Vedení účetnictví

Daňová evidence pro firmy i fyzické osoby

Vedení skladů velkoobchodu i maloobchodu

Mzdové účetnictví (zaúčtování mezd, výpočet sociálního a zdravotního pojištění, zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a ostatních daní, výplatní a evidenční listy, příkazy k úhradě, zpracování pracovních smluv

Evidence majetku

Přiznání k dani z přidané hodnoty

Daňové přiznání

Vypracování účetní uzávěrky

weekpicsmall

Daňové přiznání fyzických i podnikatelských osob

Blíží se datum 1. Dubna a s ním povinnost odevzdat na finanční úřad daňové přiznání. Pokud si s tímto úkolem nevíte rady, neváhejte oslovit společnost www.uctujemezavas.cz, která za vás vše potřebné vyřeší, včetně zastoupení na úřadech. Nemusíte proto řešit nedostatek času a pohodlně se věnujte svým povinnostem. Ceny společnosti jsou velice příznivé, takže jistě vaši finanční stránku nikterak nezatíží.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz