V době karantény vzrostl zájem o rozvoz jídel

Nový typ onemocnění uzavřel prakticky všechny restaurace, hospody a bary. Lidé využívající stravování mimo svůj domov tak najednou byli odkázáni na sebe a svůj vařící um. Bohužel ne všichni jsou zdatnými kuchaři, naštěstí v době koronavirové fungují rozvozy jídel, o které v posledních týdnech výrazně vzrostl zájem. Když si lidé nemohou jít do oblíbené restaurace pro pokrm, proč si ho nedovézt až k prahu domu?

Rozvoz jídel do Frýdku-Místku se rozhodla zavést i oblíbená pizzerie STAMAR nacházející se ve městě Baška asi pět kilometrů od Prahy, ale také v blízkosti měst Skalice, Pržno, Frýdlant nad Ostravicí či Staré Město. Není to samozřejmě jediná restaurace, která se snaží o to vydržet nad vodou. Aby se nezaznamenaly takové ztráty, rozvoz jídel nově zavedla celá řada podniků.

Lidé zachraňují své oblíbené podniky

Pravdou je, že na sociálních sítích i mimo ně vznikají nejrůznější výzvy, které prosí labužníky a fanoušky restaurací o záchranu svého oblíbeného podniku. Z důvodu nutnosti uzavřít restaurace přichází velké či malé podniky o ohromnou spoustu peněz a řada z nich je na pokraji krachu. Tím, že člověk přispěje tak, že si od oblíbeného podniku koupí večeři nebo oběd, pomůže restauraci udržet se nad vodou v době koronavirové.

Rychlá občerstvení i typická česká kuchyně

Na rozvoz jídel kývla prakticky jakákoli restaurace nezávisle na tom, co nabízí za pokrmy. V minulosti se rozvoz jídel týkal především rychlých občerstvení, ale nyní si lze až ke dveřím objednat jak burger, tak samozřejmě skvosty italské gastronomie nebo oblíbené pokrmy typické české kuchyně.

Pokud se vám sbíhají sliny, pokud se vám zároveň nechce vařit a doma není nic kloudného k snědku, co si dopřát jídlo z restaurace, které bude chutnat, které uspokojí chuťové buňky a zároveň ušetří kupu času?

1 Komentář od “V době karantény vzrostl zájem o rozvoz jídel”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz