Užijte si báječnou dovolenou v Moravském krasu

Už víte, kde se letos vydáte na letní dovolenou? Že zatím váháte, ale víte, že kvůli pandemii a s ní spojenými přísnými opatřeními budete chtít zůstat jistě „u nás, doma“? Tak to by se vám mohla líbit dovolená strávená v Moravském krasu. Sice to nebude čas strávený u moře, ale určitě se vám bude líbit místní fauna i flóra a množství možností, které se v blízkém okolí naskýtají.

Macocha a jeskyně pro malé i velké

Určitě se vydejte prohlédnout si známou propast Macochu. Podívat do ní se budete moci ze dvou můstků, kdy jeden je ve výšce 90 m a druhý ve výšce 138 m ode dna propasti. Dno je přístupné již sto let. Budou nadšeny malé děti i dospělí. Kromě ní se zde nachází spousta krásných jeskyní, které jsou za pár korun přístupné široké veřejnosti. Například na loďce se budete moci projet po Punkvě a podívat se, co vše stihla do dnešních dnů příroda vytvořit.

Tip redakce:  Chce to změnu. Pomůže cestování?

Vše se nedá stihnout za jeden den, a tak vám přijde vhod ubytování Blansko. V Blansku by se vám mohl líbit např. Hotel Probe. Kousek to budete mít jak k propasti Macocha, tak k Punkevním jeskyním, propadání Jedovnického potoka v Rudici atd.

Hotel Probe pro rodiny s dětmi i jednotlivce

Ať už má být blízko ubytování Macocha, jeskyně, aquapark, cyklostezka nebo chcete mít blízko město a jeho krásy, hotel Probe je vždy skvělou volbou. Tento hotelový dům se nachází na okraji města Blanska, asi tři minuty chůze od autobusového i vlakového nádraží. Vítané jsou rodiny s dětmi, zamilované páry, jednotlivci, skupiny přátel, senioři, ale ubytovat se mohou i zaměstnanci firem, školní výletníci, dokonce i ti, kdo hledají dlouhodobý pronájem.

Tip redakce:  Lyžovačka na Slovensku s ubytovaním v Terchovej

Vybrat si můžete ubytování v některém z 80 pokojů, kdy každý má svou koupelnu i WC. I o zábavu bude postaráno díky možnosti zahrát si squash nebo kuželky přímo v areálu hotelu.

Zavítejte na stránky hotelprobe.cz a přesvědčte se sami, jak hezké ubytování je vám k dispozici za skvělou cenu. Stačí jen naplánovat si dovolenou a vyrazit. Moravský kras vás čeká.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz