Úřad práce

Úřad práce vám nemusí vždy pomoci

Každý z nás se už určitě setkal s tímto pojmem. Úřad práce je jednou ze státních institucí zřízenou s účinností od 1. Dubna 2011. Poskytuje zdarma informace z oblasti trhu práce, poradenskou činnost, poskytuje sociální podporu či pomoc v hmotné nouzi a teď i nově připravil publikaci, která obsahuje řadu velmi užitečných informací. Publikace s názvem Praktické informace pro klienty ÚP ČR – ta obsahuje třináct tematických letáků. Zájemci se z ní mohou dozvědět, jak mají postupovat při hledání práce, jak napsat správně životopis a mnoho dalšího.

Žirafa.cz

Žirafa.cz

Na úřad práce do tří dnů

Pokud ztratíme zaměstnání, měly by první kroky směřovat rovnou na úřad práce – a to nejlépe do tří pracovních dnů. Tento úkon vám zajistí zdravotní a sociální pojištění, hmotné zabezpečení (po splnění zákonem daných podmínek) v nezaměstnanosti a zdroj volných míst.

Žirafa.cz

Žirafa.cz

Úřad práce nebo personální agentura

Není pravidlem, že práci seženete jen na úřadu práce. Zde je samozřejmě velké množství pracovních příležitostí, ale nemusí být vždy podle vašich představ. Převážně se jedná o pracovní příležitosti, které nejsou moc vyhledávané. V tomto okamžiku vám pomůže personální agentura Žirafa.cz. Zázemí odborníků s přehledem na pracovním poli. Zde můžete vybírat z široké nabídky pracovních pozic.

Personální agentura Žirafa.cz 

1 Komentář od “Úřad práce”

  1. […] Vám novou práci…’, to jest moto jedné z agentur Žirafa.cz. Ta se skvěle orientuje v nabídkách trhu a vybere uchazeči o zaměstnání tu nejvhodnější a […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz