Uniknout dřív, než vyprší limit!

Určitě jste viděli filmy, ve kterých se hlavní hrdina na poslední chvíli dostane z příšerné šlamastiky
a zachrání život svůj i ostatních. A také jste si několikrát určitě řekli, že byste to udělali lépe, rychleji
a racionálněji. Vážně? Jste si jistí? Tak proč to nevyzkoušet na vlastní kůži!

Vyzkoušejte, budete překvapeni

Escape game v Ostravě si můžete zkusit, jaké by to bylo, kdybyste měli hodinu na únik z „nebezpečí“. Vaše tělo zaručeně zaplaví adrenalin, zažijete dosud nepoznané dobrodružství a logické myšlení pojede na plné obrátky.

Princip únikové hry v Ostravě je, abyste v daném čase rozluštili rébusy, překonali překážky v podobě bezpečnostních mechanizmů a elektroniky, objevili tajné skrýše, a hlavně se dostali ven.

Chcete-li hrát, sestavte si vlastní tým o dvou až čtyřech lidech starších 14 let. Může to být vaše rodina, vaši přátelé nebo sourozenci. Je to jen na vás!

Při téhle hře je potřeba hlavně přemýšlet a nedělat zbytečně zbrklé věci, což se v nebezpečných situacích v mnoha případech nesnadno dělá. Nemusíte však zoufat, pokud si nebudete vědět rady. Váš postup hry pečlivě sledují přítomní zaměstnanci, kteří se nezdráhají nabídnout vám pomocnou ruku. Opravdu se není čeho bát. Jde o váš přístup ke krizové situaci, jak byste se zachovali, co byste udělali. Ono sedět u gauče a korigovat hlavního hrdinu je poněkud odlišná záležitost, že?

Hra se dá rezervovat na webu exitdoor.cz nebo jednoduše zavoláte a objednáte. Navíc si můžete vybrat pro vás nejpříznivější datum a čas, což je výhodné. Potom už jen stačí přijít 10 minut před začátkem, zaplatit a jít na věc!

Cena se pohybuje od 640 do 1200 korun českých, nicméně je tu možnost několika slevových akcí. Můžete využít svého studentského života a jít každou středu o 20 % méně. Pokud slavíte narozeniny, také máte možnost obdržet slevu v podobě 20 %. Využít můžete i dárkový certifikát s možností výběru jakékoliv únikové hry. Je toho opravdu dost.

Takže pokud chcete někoho překvapit, nebo chcete posílit týmovou spolupráci, je hra tou správnou cestou. V aktuální nabídce je úniková hra Nebezpečná rychlost podle stejnojmenného filmu, avšak připravuje se novinka Opuštěná pošta. Jestli chcete zažít dobrodružství, nenechte si tohle ujít.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz