Truck Race Most – IVECO

V dnech 28. – 30.8 proběhly na autodromu Most evropské závody tahačů Czech Truck Prix 2015. A IVECO zde nemohlo chybět. Tuto příležitost využilo k prezentaci svých vozů, zákazníkům a partnerům jeho lidé připravili zázemí s programem a cateringem přímo vedle paddocku.

iveco gerd

Jednou z nejzajímavějších částí programu, byla možnost diskutovat s úspěšným českým závodníkem Alešem Lopraisem, který se chystá na Rallye Dakar s vozem IVECO v týmu De Rooy IVECO. Dále si naši zákazníci mohli prohlédnout fotografie z několika posledních závodů Rallye Dakar, nebo zblízka zhlédnout speciál IVECO MERITOR, se kterým se účastní letošního seriálu tahačů německý jezdec Gerd Korber.

Počasí přálo po celou dobu konání závodu, a tak si všichni účastníci závodu, užili příjemně strávený čas.

IVECO na Dakaru

Iveco má na světoznámém závodu Rallye Dakar dlouhou minulost. Tohoto závodu se účastní již od roku 1982, a má za sebou mnoho úspěchů a nezapomenutelných momentů. V nejúspěšnějším ročníku 2012 obsadilo s holandským závodníkem Gerard De Rooyem a jeho týmem první, druhé a šesté místo v celkových výsledcích.

Ročník 2015 byl též úspěšný, když v první desítce skončili hned 2 závodníci IVECO. A sice Hans Stacey na celkovém 6. místě a Gerard De Rooy na 9. místě, oba s vozy IVECO Powerstar. Na Rallye Dakar 2016 se k týmu De Rooy – IVECO přídá i český závodník Aleš Loprais s vozem IVECO Torpedo.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz