Tričko s názorem

Tričko s potiskem

Buďte konečně sami sebou, nezávislí, upřímní a v dobrém smyslu slova čitelní. Náš sortiment může být přesně jako vy. Naše produkty mohou být vaším hlasem, vyjádřit vaše skutečné pocity. Nemyslíme tím sluníčkové nápisy, které nikoho nezajímají, protože jsou nudné, omšelé a hodí se možná tak pro ty, kteří nemají koule na to, ukázat kým doopravdy jsou.

Tričko

 

Vybočujeme z davu, protože jsme si vědomi toho, jak je důležité moci zrealizovat a pustit do světa skutečné pocity nás samotných i našich klientů. Naše oblečení je kvalitní nejen díky materiálům, ze kterých je vyrobeno, ale především také proto, že se nebojíme nakreslit a natisknout na něj názor, který možná nebude všeobecně vítán, protože lidé jsou často zmanipulováni předsudky, ale také proto, že každý má mít právo na to vyjádřit svůj skutečný názor v jeho neupravené, syrové podobě.

A jaký názor máš Ty? Napiš to na tričko

Mít svoje postoje, názory a pocity natištěné přímo na oblečení, je skvělou možností, jak být vidět. Na výběr pro vás máme nejen tričko s potiskem, ale třeba také mikiny, sukně, kalhoty a další doplňky. Pokud chcete dát najevo názor, který sdílíte s tím, kdo je vám nejblíže, pak můžete využít super možnosti nechat si udělat třeba trička pro páry. Možná také oceníte naše zboží v sekci kraviny. Název sám mluví za vše, najdete tam různé vychytávky a dárky pro ty, kteří se umí bavit, nejsou škrobení a nemyslí si, že jsou pupkem světa.

Tričko

Trička pro páry

A protože si našich klientů vážíme, jsme hrdí na to, že se nebojí vyjádřit, máme pro ně věrnostní program. Díky němu můžete dosáhnout na slevu až ve výši 17 %, a to už je slušná výhoda. Stačí k tomu jednoduchá věc, vaše registrace.

Jsme nezávislí a tento pocit chceme šířit dál. Chceme dát možnost i vám, abyste se rozhoupali k tomu, vystoupit z davu, odlišit se, přestat se chovat jako ovce, používat vlastní mozek. Chcete být sarkastičtí, buďte, chcete komukoli dát najevo, že ho máte tzv. v paži, dejte, nechcete být manipulováni, nebuďte. Jednoduše, ať už chcete sdělit cokoli komukoli, zahoďte ostych a obavy. Žijete jen jednou, přestaňte mlčet a nechce za vás mluvit třeba tričko s vlastním potiskem. FuckYeah mluví za vás, za to však vašimi slovy.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz