Titul MBA je stále populárnější

Studium MBA je v Česku stále populárnější a není již výsadou pouze zahraničních univerzit. Mysleli jste si, že vysokou školou vzdělávání končí a že už není kam ,,jít” ?

MBA

 

Každý, kdo chce být ve svém oboru kapacitou, se musí vzdělávat bez ohledu na to, zda jde o lékaře či manažera. Studium MBA je určeno pro manažery působící v různých oborech, kteří mají potřebu se dále vzdělávat, učit se novým trendům a především na sobě pracovat. Titul MBA vám kromě nových znalostí a postřehů přinese také nové pracovní příležitosti, případně zvýší vaši cenu na trhu práce.

Co je to MBA

Master of Business Administration, neboli MBA, je postgraduální vzdělávací program, po jehož úspěšném ukončení získá absolvent titul MBA. Studium má svůj původ v zahraničí, v České republice si však v dnešní době získává stále více příznivců. Díky svému praktickému zaměření ho oceníte nejen vy sami, ale také váš zaměstnavatel či firma. Vaše hodnota na pracovním trhu rapidně stoupne.

Pro koho je MBA určen

Program MBA je určen především pro manažery, členy managementu, podnikatele, představitele státního či neziskového sektoru, ale i o pro všechny ostatní, kteří se chtějí dále vzdělávat a rozšířit si povědomí o nových trendech v oboru. Nejčastěji se do studia přihlašují lidé ve věku 30 – 60 let a studují zároveň při práci.

Kde je možné studovat program MBA?

V dnešní době studium MBA nabízí poměrně velké množství škol a vzdělávacích institucí, proto buďte při výběru pečliví. Například v Praze můžeme doporučit prestižní, dlouhodobě osvědčený Business Institut EDU a.s., kde si uchazeč může vybrat z 26 specializovaných manažerských programů – od managementu a projektového řízení, přes management ve zdravotnictví či obchodní právo.

Jak probíhá studium MBA?

Titul MBA můžete získat již za 1,5 roku. Studium je rozděleno do tří semestrů. V každém z nich na studenty čeká několik studijních modulů (předmětů), které probíhají formou setkání s lektory a také skrze e-learning. Studium je ukončeno závěrečnou zkouškou, včetně obhajoby závěrečné práce a při úspěšném složení získávají titul MBA.

Studium je dostatečně flexibilní a plně přizpůsobeno i těm nejvytíženějším studentům. Program MBA se studuje ve většině případů při zaměstnání. V rámci studia si posluchači prohloubí své dosavadní teoretické znalosti, naučí se pod vedením odborníků a profesionálních lektorů novým trendům, získají nové informace a naučí se je aplikovat přímo do praxe.

Kdo může studovat program MBA?

K přijetí do studia MBA na Business Institutu je třeba vysokoškolské vzdělání (alespoň na bakalářském stupni), nebo titul BBA (nižší varianta MBA), výjimečně mohou být přijati uchazeči i bez vysokoškolského vzdělání, pokud mají dostatečnou manažerskou praxi.

Chci studovat MBA

Pokud splňujete výše uvedená kritéria pro přijetí ke studiu, nic vám nestojí v cestě. Zvyšte svou profesní kvalifikaci a posuňte se kupředu díky titulu MBA. Na Business Institutu můžete začít studovat již  v říjnu. Veškeré informace k říjnovým přihláškám ke studiu naleznete zde.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz