Tipy, jak ušetřit v domácnosti

Udržet rozpočet domácnosti v rozumné výši dnes není vůbec snadné. Je tolik věcí, za které musíme platit a pravidelně je nakupovat. Přece jen ale na některých položkách můžeme ušetřit, a to někdy i velmi znatelně.

letak-0-2

Stačí se nad tím zamyslet a využít dostupné možnosti. Mnoho jich dnes máme i díky internetu. Důležitou položkou v každé domácnosti jsou potraviny. Šetřit bychom na nich ale neměli na úkor jejich kvality. Nejlepší volbou je sledovat akční slevy supermarketů a nevyhazovat hned bez povšimnutí jejich letáky. Ty jde prohlédnout i na internetu. Každý obchod dnes nabízí pravidelné akce a slevy, kterých je dobré využít. Můžete pak nakoupit běžné položky ve větším množství, nebo dopřát vaší rodině jídlo, které běžně nekupujete.

V každé domácnosti se používají čisticí a prací prostředky, drogerie, kosmetika a další nezbytní pomocníci. Nakoupit je výhodně můžete díky sledování letáků drogerií. Mezi ně patří leták Rossmann, Teta nebo DM drogerie. Za ušetřené peníze můžete dopřát rodině zdravější jídlo nebo třeba výlet. Věci, které budete potřebovat neustále, můžete nakoupit do zásoby. Díky akcím jde ušetřit i na pobytech, oblečení, domácích potřebách, elektronice i hračkách. Velmi populární jsou dnes nákupy na slevových portálech.
Pokud rádi nakupujete na internetu, zkuste stránku PlnáPeněženka.cz. Zde si vyberete z nabízených eshopů a po nákupech v nich získáte určitou částku zpět. U každého obchodu je uvedeno, kolik procent se vám vrátí. Seznam obchodů se neustále rozšiřuje. Provoz domácnosti můžete o něco zlevnit i díky úspornému používání elektrických spotřebičů, nižší spotřebě studené i teplé vody, plynu a úspornějšímu topení.

  •  
  •  
  •  
  •  

Kometáře uzavřeny

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Foto galerie

TOPlist

NAVRCHOLU.cz

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz