Tipli.cz přináší akční letáky a nejlepší nabídky

Pokud rádi nakupujete zboží ve slevách, zpozorněte. Chcete mít letáky všech obchodů vždy po ruce a nepromeškat žádnou příležitost, jak ušetřit? Díky Tipli už vám žádná nabídka neuteče. Omrkněte všechny akční letáky na jednom místě.

Neradi se probíráte hromadou papírových letáků, které vám chodí do schránky? A letáky, které opravdu vyžadujete, se k vám naopak nedostanou? Zbavte se papírových letáků jednou provždy. Pomůže s tím cashback portál Tipli.cz.

Slyšíte o Tipli poprvé? Jedná se o portál, který odměňuje registrované uživatele za každý nákup formou cashbacku. Jak to funguje? Je to snadné! Nakoupíte zboží za stejnou cenu jako obvykle a část útraty získáte zpět na účet.

Tipli.cz: Cashback portál s největší nabídkou letáků

Tipli se od ostatních cashback portálů liší tím, že kromě cashbacku poskytuje svým uživatelům i další služby. Nahlédněte do magazínu, kde se dozvíte o všech velkých nákupních akcích a eventech jednotlivých obchodů. Pokud chcete skutečně ušetřit, jsou pro vás na Tipli připraveny všechny platné akční letáky!

Prohlédněte si veškeré letáky online. Díky tomu ušetříte nejen čas a přírodu, ale také spoustu peněz. Portál Tipli má jednu z největších nabídek letáků v České republice. Letáky více než 115 obchodů jsou zde přehledně rozdělené do kategorií. Mezi nejhledanější se řadí například Lidl leták, Albert leták, Kaufland leták nebo nabídka Tesco letáku, ale také newslettery některých méně známých obchodů.

Tip redakce:  Spediční služby pro ulehčení podnikání

Nejen klasické letáky

Zatímco do schránky chodí pouze letáky s týdenní nabídkou, na Tipli najdete veškeré letáky se speciální tematikou, sezónní katalogy a newslettery e‑shopů. Podívejte se také na letáky s módou, kosmetikou nebo na katalogy s dovolenou.

Letáková hlídka: Objevte nejzajímavější nabídky týdne

Tipli magazín vydává každý týden několik článků mimo jiné s informacemi o velkých nákupních akcích, jako jsou Nákupy OnaDnes nebo předvánoční Black Friday. Kromě seznamu slev a informací o akcích jednotlivých obchodů najdete v Tipli magazínu pravidelně také Letákovou hlídku. Článek vychází vždy v úterý a představuje ty nejlepší nabídky letáků z daného týdne. Zajímá vás, jaké slevy připravil Penny leták nebo leták Billa? Už nikdy nepřijdete o žádnou akční nabídku. Přečtěte si letákovou hlídku a podívejte se i na ostatní letáky. Díky Tipli se stanete pravými nákupními maniaky!

Tip redakce:  Nová předplacená karta MOBIL.CZ

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz