Tanec v Olomouci pro malé i velké

Proč tanec láká tolik lidí?

Tanec patří dlouhodobě mezi ty vůbec nejoblíbenější způsoby, jak trávit volný čas. Přinese vám uvolnění, radost, můžete jím vyjádřit svoje pocity, protože se ve své podstatě jedná také o umění. Jste smutní a potřebujete ze sebe všechny nepříjemnosti doslova vyplavit? Nebo byste teď nadšením nejraději objímali celý svět? Řekněte to moderním tancem. A v neposlední řadě při tanci vydáte spoustu energie, takže si zlepšíte nejen náladu, ale také svou fyzickou kondici. Protože si taneční kroky musíte pamatovat, současně uděláte i něco pro svůj mozek, který tak trochu „potrápíte“. Díky tomu zůstanete fit i po stránce duševní.

331-dance-studio-olomouc-streetdance-juniors

 

Velmi populární jsou taneční styly jako street dance, který na svět přišel doslova v ulicích a zahrnuje množství stylů jako hip hop, house dance nebo dancehall. Oblibu si získal rovněž contemporary dance, spojující v sobě moderní a klasické prvky, z nichž asi nejblíže má k baletu. Tanec zůstává neodmyslitelně spjat nejen se zpěvem. Mediální popularitu mu přinesly i nejrůznější taneční či talentové soutěže.

Poznejte krásu tance i vy

I vy byste si rádi tuhle disciplínu osvojili? Přihlásit se na kurz tance v Olomouci nikdy není příliš brzy a ani pozdě. Tančit se učí děti i dospělí. Ti menší si získají nové kamarády a naučí se svůj volný čas trávit smysluplně namísto sezení před obrazovkou televizoru nebo počítače. Ti starší nechají na tanečním parketu odplout stres a rozhýbou tělo. Vaše svaly trpící sezením v kanceláři u počítače vám za to budou vděčné. Sezóna společenských akcí se blíží, nastávající podzim je proto ideálním obdobím, kdy si vyplnit přihlášku a začít pravidelně navštěvovat taneční lekce.

331-dance-stuido-olomouc-streetdance-advanced

Oblibu širokého spektra tanečních stylů dokazuje i Šantovka Dance Contest, taneční soutěž, která se 3. září konala v olomouckém obchodním centru Galerie Šantovka. Na ní mohou svoje umění představit všichni, kterým srdce tepe v rytmu tance, bez ohledu na to, o který styl se jedná. A ani tady pochopitelně nemohl chybět tolik populární street dance nebo již zmíněný contemporary dance.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz