Svatební oznámení v avantgardním, obyčejném i luxusním duchu

Někteří budoucí manželé si potrpí na okázalosti, jiní by raději svatbu bez svědků – v kruhu rodiny a přátel, další by rádi sňatkem podtrhli svůj dlouholetý svazek s milovanou osobou. Ať tak, či tak, nějakým způsobem by se mělo okolí dozvědět o plánované nadcházející události. Svatební oznámení se proto dá pojmout úplně ve stejném duchu, jak dvě milující se osoby žijí. Někdo se vyhýbá společnosti a nechce žádné okázalosti. Dobrá. Nechť si zvolí oznámení v prostém, jednoduchém, ale přesto významném stylu.

Vzpomínka, která se navždy vryje do paměti – novomanželům i svatebním hostům

Jiné páry se vyžívají v zdobném, význačném a okázalém prostředí, pohybují se v ošperkované společnosti. Pro ty jsou velmi příhodná svatební oznámení zdobená kamínky, mašličkami nebo zhotovená a tištěná na luxusním perforovaném papíře. Jiní budoucí novomanžele se zas pohybují v uměleckém prostředí, které si na okázalosti příliš nepotrpí, naopak ocení nápad, jedinečnost a originalitu. I tak se dají pojmout svatební oznámení. Černobílý tisk, vtipná fotografie, ilustrace, kreslený vtip anebo koláž. Fantazii se meze nekladou, a to ani v případě tak závažného životního kroku, jakým je sňatek.

Grafické studio Printia reflektuje na všechny nápady – ať už vážně, nebo s nadsázkou – a grafici jsou schopni téměř na koleně ihned vytvořit návrh svatebního oznámení, které nepoputuje do koše okamžitě po svatební hostině. Svatební oznámení z Printie si dají za rámeček jak samotní novomanželé, jejich rodiče, tak i kamarádi. Nápady se cení a připomínka životního kroku je vždy vítanou vzpomínkou na bujarou veselici, možná nějakou ostudu, ale hlavně zážitek, na který se nezapomíná. Proč si jej navždy nezapamatovat právě díky originálnímu svatebnímu ohlášení.

2 komentáře od “Svatební oznámení v avantgardním, obyčejném i luxusním duchu”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz