Středověk už dávno skončil

Taky vám přijde, že sex je v některých kruzích společnosti stále tabuizován? Ve školách už chtě nechtě museli přiznat, že něco takového existuje, ale postarší učitelky z toho rozhodně nejsou nadšené. To je potom důvod, proč se většina teenagerů bojí jít do obchodu i pro balíček prezervativů. Ovšem sexuální osvětu mladších nechme na jindy. Zmíněný příklad však vysvětluje to, proč se poměrně velká část lidí zdráhá někdy navštívit sexshop, nebo si z něj dokonce něco pořídit. Strach z kupování kondomů už sice byl překonán, ovšem ohledně koupě erotických pomůcek zůstává.

Základní biologická potřeba

Když humanistický biolog Abraham Maslow představil svou pyramidu, na které ukazuje odstupňování základních lidských potřeb, na nejspodnější část vedle jídla či spánku zařadil také sex. Měl naprostou pravdu. Dlouhodobé neuspokojení sexuální potřeb vede ke stresu, někdy i depresím. A erotické pomůcky jsou naprosto normálním prostředkem k uvolnění nahromaděného chtíče, pokud je zrovna partner daleko, případně jste-li single.

Tip redakce:  Cviky pro bolavá záda

Co všechno si mohu vybrat?

Typů erotických pomůcek jsou desítky. Nabízí se pro muže, ženy a páry, takže výběr je vskutku široký. Pánové mohou využít například umělé vagíny, prostředky k masáži prostaty nebo nafukovací panny. Mimochodem v USA kromě nafukovacích panen nabízí i sexuální robotky, o jejichž vzhledu rozhoduje kupující. Někteří muži s nimi již běžně žijí něco na bázi partnerského vztahu. Ale zpět k běžně dostupným produktům. Ženy mají na výběr mezi Venušinými kuličkami, dildy či nejpopulárnějšími vibrátory. Ty již dnes ovládají mnoho funkcí, takže nastavit si intenzitu vibrování nebo sání klitorisu není absolutně žádný problém. Jediná potíž je v množství možností, ve kterých se neznalý rychle ztratí. Proto se zkuste podívat například na vibrátory Fun Factory, které jsou velmi oblíbené.

Tip redakce:  Vyzkoušejte on-line Anglicko-český slovník

 

5 Komentáře od “Středověk už dávno skončil”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz